Zážitek, který vám vezme dech


Navštivte „Zahradu Evropy“
Krásná příroda, procházky, báječný výhled, jedinečné prostředí. To všechno můžete mít, když navštívíte „Zahradu Evropy“. Tak se přezdívá tomuto výjimečnému a jedinečnému kraji. A není se co divit, protože tento kraj má rozhodně co nabídnout. Největší kulturní památkou je historický zámek Lednice.

bufet

Hotel Lednice je často a hojně navštěvovaným místem. I v tomto přepychovém a vzácném prostředí však můžete mít své soukromí. Dopřejte si relaxování a pohodu v privátním wellness. Potěšení smyslů a těla, dokonalé uvolnění, odpočinek. Chcete něco podobného zažít v krásném a jedinečném prostředí? Stačí si zadat rezervaci.

Poznejte nové památky

Na dosah ruky máte historický zámek Lednice. Ten leží od hotelu pouhých 100m. Navštivte tuto výjimečnou a historickou památku. Zámek je zapsán do kulturního dědictví UNESCO.
Pokoje jsou klidné a tiché. Dopřejte si nevšední zážitek. Máte rádi vodu? Plavete? V tom případě se vám bude hodit i venkovní bazén.

  1. Gastronomie

Pochutnávat si můžete na báječných pokrmech, které povzbudí a navnadí vaše chuťové pohárky. Přírodní produkty, vybraná kuchyně, luxusní menu, to všechno a je toho ještě daleko více. Zakuste pochoutky zdejší kuchyně. Zakousněte se do čerstvě připraveného pokrmu a užijte si gastronomickou slast.

hotel

  1. Kulturní události

Nechybí ani kulturní vyžití. V celém komplexu se přes rok provádí spoustu různých akcí různého charakteru. Plesy, akce, různé události, zažijte originální zážitky právě u nás.

  1. Konference

Galant je ideální pro uspořádání konference, menší nebo větší společenské události. Všem přístupné místnosti pro malé a střední konference poskytují dostatek místa a pohodlí všem zúčastněným. Na akci může přijít až 300 osob. Ideální pro konference. Máme však i menší prostory, s kapacitou 200 účastníků. K dispozici je i ještě menší sál s kapacitou 80 nebo 50 osob. Jsme připraveni na jakoukoliv variantu.