Více dostupné peníze pro pořízení vašeho bydlení

Vaše rodina se rozrůstá, a tudíž jste zatoužili po větším bydlení, ať už jde o větší byt nebo o rodinný dům? Vaše úspory ovšem na pořízení většího bydlení nedostačují? Potřebujete si vzít úvěr na uspokojení vašich bytových potřeb, ale obáváte se vysokých nároků a nesplnitelných podmínek ze strany banky? Pro mnoho lidí bývá hlavním kamenem úrazu to, že kromě hlavního pracovního poměru mají i vedlejší výdělek, na který jim ovšem nikdo nedá potvrzení.

stavba

Často to tak bývají různé výdělku na černo nebo tzv. na dobré slovo. To ovšem bance jako argument nestačí, ale musí to vidět „černé na bílém.“ Co pak v takovém případě dělat? Peníze potřebujete, jinak se nehte z místa, to je jasná věc. Ale kde si teda peníze na pořízení nového většího bydlení půjčit, když nechcete čekat další roky a šetřit? Řešení pro vás může být možnost vzít si hypotéku bez dokládání příjmů, kdy tak ve vašem případě snáze dosáhnete na potřebné peníze k tomu, abyste si mohli pořídit větší bydlení pro vaši rodinu.

Toto řešeníje vhodné pro takové typy žadatelů, kteří třeba kromě doložitelných a od zaměstnavatele potvrditelných výdělků mají také třeba nějaké další pravidelně získávané peníze z vedlejšího pracovního poměru, které se nedají nebo nemohou z nějakého důvodu bance doložit. Díky tomu tak pro vás nebude splácení úvěru problém a na nebankovní úvěr snáze dosáhnete. Nebankovní úvěr – to je rychlejší cesta k novému bydlení.

smlouva

Nevzdávejte se vašeho snu o větším a lepším bydlení. S nebankovním úvěrem to půjde snadno. Nové a lepší bydlení tak budete moci získat mnohem dříve a nebudete tak muset čekat na to, až našetříte nějaké další peníze a stanete se tak pro banku bonitnější. S hypotékou bez nutnosti dokládat příjmy se vašich peněz dočkáte mnohem dříve a dříve se tak budete moci přestěhovat společně s vaší rodinou do většího.