Postele z masivu

Každý kvalitní produkt je vyroben z poctivého a pravého dřeva. O jaký typ dřeva se jedná? Jedná se o strom smrk nebo buk. Z těchto stromů ať už se jedná o smrkový nebo bukový typ je nejvhodnější dřevo na výrobu, pravé a poctivé.
manželská postel
Dřevo je přírodní materiál, kterého bychom si měli vážit. Ze stromů smrku a buku se vyrábí různé druhy nábytku.
1) Masivní typy jsou vyráběny ze dřeva buku, dubu i smrku.
2) Manželské typy se vyrábí většinou ze smrkového a bukového dřeva.
3) Velice žádané jsou v posledních letech produkty s úložným prostorem. Nahoře příjemné a kvalitní lůžko, dole úložný prostor, kam můžete schovat spoustu věcí. Pokud doma také neustále bojujete s místem, pak se vám úložný prostor navíc bude jistě hodit. Celý produkt pak vypadá honosně a luxusně. Design vypadá vzhledně a jistě nedáte dopustit ani na praktickou stránku celého produktu. Funkční, velice praktické, ale také moderní a s příjemným designem.
tmavá ložnice

Základní rozměr

Do základního rozměru se řadí velikost 180x200cm. Většinou se jedná o manželský typ postele, čili spaní pro dva. Vhodné do ložnic, ale také dětských či studentských pokojů.
Dřevěný nábytek je velkou vzácností. Jenomže často nestačí mít pouze kvalitní matrace, ale základem celé stability je právě celistvé lůžko.
v Kvalitní postele se vidí už jen zřídka. Přitom jsou základem celého kompletu. Jenom díky kvalitě můžete usínat každý den jako na obláčku a příjemně se probouzet.
v K dispozici jsou také jednolůžkové typy nebo další příslušenství. Z masivu se vyrábí také noční stolky, úložné prostory, dvoulůžkové typy, manželské a spoustu dalšího.
Spánek jako na obláčku vám zajistí jedině kvalitní lůžko. Dřevo se navíc skvěle kombinuje s ostatními prvky. Přizpůsobí se moderním materiálům, působí hřejivým a přívětivým dojmem. Vytvořte si útulnou a pohodlnou ložnici s nádechem pohody. Jedině tam se vám bude báječně odpočívat a relaxovat. Dřevo poznáte na první pohled, krásně voní a je velice příjemné mít doma kvalitu za nízkou cenu.