Stačí hodit tabletu do vody a o její kvalitu je postaráno

Péče o vodu v bazénu nebyla ještě nikdy snazší! Proto neváhejte a využijte i vy jedinečnou možnost pořídit si opravdu moderní a multifunkční přípravek v oblasti péče o bazénovou vodu, který vás jednou provždy zbaví všech neoblíbených úkonů s údržbou vody spojených.

bazén

Také vás nebaví nekonečné odměřování a dávkování různých chemických přípravků? Připadáte si u vás doma tak trochu jako v laboratoři? Už se ve všech přípravcích ani nevyznáte? A ještě ke všemu musíte neustále měřit nějaké hodnoty a reagovat na jejich koncentraci? Tak tomu všemu může být nyní konec. A to díky revolučním tabletám do bazénu 5v1.

Tak za prvé, díky těmto moderním tabletám můžete v první řadě zapomenout na nějaké složité dávkování, odměřování a obecně další možné i nemožné způsoby ošetřování vody v bazénu. Prostě vložíte potřebný počet tablet do plováku či dávkovače a je to. To zvládne naprosto každý.

Za druhé, multifunkční tablety pracují na bázi aktivního chlóru. Pokud vám tedy konkrétně toto silné oxidační činidlo nijak nevadí, máte vyhráno. Prostřednictvím multi tablet se postará o nezbytnou desinfekci bazénové vody, eliminaci organického znečištění, ale také o optimální koncentraci této aktivní látky ve vodě. Takže zabijete několik much jednou ranou.
A co víc, tyto tablety zajistí i optimální hodnoty pH ve vodě. Takže vám ubude další starost.

testura

Možná však patříte k těm, které díky příliš tvrdé vodě trápí inkrustace na stěnách nádrže. I s tím si umí chytré multi tablety poradit a usazenin vás zbaví.
Ovšem tím výčet jejich přínosů ještě nekončí, protože zároveň aktivně bojují proti nepříjemnému mléčnému zákalu tím, že podporují vyvločkování drobných nečistot a jejich následné odsátí filtrací. Tím se voda ve vaší nádrži výrazně projasní.
Tak co, slyšeli jste někdy o lepší nabídce? Multifunkční tablety jsou naprosto bezkonkurenční a spolu s nimi je komplexní péče o vodu hračka.