Vyzkoušejte temnou terapii

Nemáte dostatek času na přemýšlení? Někdy není na škodu, když je člověk sám jen se svými myšlenkami, které si tak může utřídit, vyřešit si v sobě různá důležitá rozhodnutí a podobně. Občas nás od takových možností odloudí různé povinnosti, moderní technologie atd. Kdyby se tak člověk někam mohl zavřít, kde by byl jen sám, bez čehokoliv, co by narušovalo možnost utřídění jeho myšlenek.

tma

Věřili byste, že je to možné a že dokonce můžete absolvovat takový speciální terapeutický pobyt? Zavřete dveře za vaším starým já a přijďte objevit https://www.maminka.cz/clanek/poradna-co-je-hemangion-a-muze-se-synovi-opet-objevitvaše nové já.

Co byste řekli tomu, kdybyste mohli strávit týden ve tmě? Pokud je pro vás absence světla to pravé ořechové, pak neváhejte a absolvujte terapeutický pobyt v temnotě, v dosahu čehokoliv, co by vás mohlo rušit v třídění vašich myšlenek, přemýšlení, uvažování a dumání. Během toho vás čeká pestrá a vyvážená strava, a především dostatek klidu a času k potřebnému přemýšlení. A pokud se vám do toho nechce samotným, můžete takový pobyt absolvovat také v páru, třeba společně s vaším protějškem nebo s někým, kdo je vám blízký a kdo by do toho šel s vámi. A cena? Příspěvek za pobyt je dobrovolný, záleží tedy jen na vás, nebo se můžete držet doporučené ceny.

Vyberte si vhodný termín a připravte se na jedinečný pobyt v prostorách beze světla, kde budete mít spoustu času k tomu, abyste si sjednotili vaše myšlenky a úvahy a také abyste si vyřešili různé problémy. Vyzkoušejte tuto ojedinělou a osvědčenou terapii, která třeba pomůže i vám k tomu, abyste se vydali v životě novou cestou s vaším lepším já.

muž ve tmě

Před pobytem se držte radami obsaženými v průvodci tak, abyste byli co nejlépe připraveni.
Vraťte se do dalších všedních dnů po absolvovaném pobytu jako znovuzrození a dejte na obdiv vaše nové a spokojenější já. Pobyt ve tmě vám určitě prospěje a zlepší váš psychický stav.