Párty stan pro narozeninovou oslavu našich ratolestí

Strávit několik dní pod stanem je tou pravou romantikou, v příjemném prostředí, v kontaktu s přírodou. Něco podobného můžete prožít i na vlastní zahradě, zvláště děti milují občasné přespávání pod stanem. Stan však může posloužit i jako ochrana při zahradní párty.

oslava

Narozeninové oslavy

Oslava narozenin našich ratolestí se obvykle neodehrává v poklidu, značné množství podnětů děti rozdovádí, mohou převrhnout talíř s polévkou, vysypat na zem sáček s lupínky, zvrhnout sklenici s nápojem, no znáte to. Úklid po takové párty bývá náročný a zabere vám spoustu času.
Jestliže máte možnost slavit venku, a je k tomu vhodná příležitost třeba na zahradě (tedy jestliže se oslavenec narodil v teplejším období roku), využijte venkovního prostředí, kde vůbec nevadí překlopený talíř s omáčkou na trávníku, rozdrobené sušenky na plastovém stole, květinový pyl z výzdoby roztroušený po zemi a poházené konfety a hračky všude kolem. Nezapomeňte, že děti si rády malují, hrají s plastelínou, stříkají po sobě vodou, to vše by bylo pro interiér domu pohromou.

Vyberte si pomocníka

Pomocník v podobě párty stanové konstrukce uchrání skupinu hrajících si dětí před sluncem a větrem nebo před lehkým deštěm, může být částečně nebo zcela zakryt bočnicemi, anebo zůstat otevřený. Někteří lidé jej nechávají v průběhu prázdnin na zahradě delší čas, děti si pod ním rády hrají a dokáže zastoupit i zahradní slunečník nebo pergolu. Můžete pod ním trávit romantické večery nebo v poklidu obědvat se sluncem nad hlavou a zároveň v příjemném stínu.

zahrada

Úkryt před sluncem oceníte v době, kdy se pod ním ukryje kočárek s miminkem, může posloužit i na pískovišti, nad zahradním bazénem, zkrátka všude tam, kde byste se před sluncem rádi ukryli. Ideální je mít na zahradě alespoň jeden vzrostlý strom, kde se lze před letním žárem skrýt, ale každý nemá tu možnost využít statné koruny listnáče, která ke svému vzrůstu potřebuje desítky let.