Igelitová obálka vám nabízí mnoho velkých výhod při balení zásilek

.

Pokud jste menší anebo větší elektronický obchod, který pravidelně zasílá zboží svým zákazníkům, pak vám jistě přijdou vhod kvalitní igelitové obálky, se kterými to pro vás bude hračka. A to z mnoha různých pohledů.
Velkou výhodou igelitových obálek je to, že balení zboží s jejich pomocí je hračka. Stačí přehnout samolepicí klopu a je to. A pokud se náhodou zmýlíte a něco se nepovede, tak to vůbec nevadí – díky kvalitní lepicí liště můžete klopu opakovaně používat – rozlepovat a zalepovat – a nic se nestane.

igelitová obálka

Další skvělá věc je, že tyto obálky jsou velice lehké – a právě jejich nízká hmotnost vám přijde vhod hned dvakrát. Za prvé, tyto obálky můžete snadno skladovat – zaberou vám pouze minimum místa, i když je budete mít po ruce v tisících kusů. Navíc, když si je objednáte ve velkém množství, získáte množstevní slevu. A za druhé, nízká hmotnost se vám bude skvěle hodit při odesílání takových zásilek. Všichni totiž moc dobře víme, že čím více balík váží, tím je těžší. A když si srovnáte hmotnost igelitové obálky s klasickou papírovou krabicí, která se k balení zásilek běžně používá, rozdíl je patrný na první pohled.

.

obálka igelitová

Nicméně ještě jedno srovnání s kartonovou krabicí je na místě. A tím je odolnost jednotlivých materiálů. Snad každému je jasné, že papír při styku s vodou, anebo třeba jen s pouhou vlhkostí, postupně promoká, měkne a může v něm snadno vzniknout i díra – a neštěstí je tak na světě, vaše zásilka je v ohrožení. Ovšem něco takového se vám s igelitovou obálkou nikdy nestane, neboť ta je dokonale nepromokavá a žádná vlhkost, ani přímý styk s vodou ji nemůže ohrozit. Takže i kdyby poštovní doručovatel upustil vás balík do kaluže, nemusíte se o jeho obsah bát.
Navíc máte na výběr ze širokého spektra velikostí a barev igelitových obálek. Je tedy jisté, že si mezi nimi snadno vyberete tu pravou!

Ohodnoťte příspěvek
.