Pronájem dodávky za hubičku

Plánujete v následující době stěhování, a už nyní řešíte, jak všechny své věci převezete? Zapomeňte na klasické auto, s tím byste museli jet několikrát tam a zpět. Mnohem praktičtější bude dodávka, do které naložíte všechno najednou. Problém je však v tom, že málokdo vlastní takovéto vozidlo. Právě od toho je tu půjčovna dodávek, která vám může vyjít vstříc a poskytnout vám na vámi požadovanou dobu toto kvalitní, a hlavně prostorné vozidlo s rozmanitým spektrem využití.
zaparkováno před domem
Všechny vozy jsou pravidelně servisované, jejich technický stav je zcela bezchybný. Díky tomu si můžete užívat bezstarostnou, a hlavně bezpečnou jízdu s minimalizací jakýchkoliv problémů.
pojízdná kavárna

Co zahrnuje pronájem?

Pokud nad půjčením dodávek přemýšlíte, tak vás určitě zajímá, co všechno po zaplacení dostanete. Co tedy přesně spadá do ceny za pronájem? S jakými službami můžete počítat a na co se můžete přesně těšit?

Neomezené kilometry – je jedno, jestli ujedete sto kilometrů nebo dva tisíce, nikdo vás v počtu ujetých kilometrů limitovat nebude.
Dálniční známky pro ČR a SR – nezdržujte se jízdou po malých silnicích, díky české a slovenské dálniční známce budete moci svou cestu plánovat přes jakoukoliv dálnici a šetřit tak nejenom cenný čas, ale také palivo.
Povinné i havarijní ručení – samozřejmostí je jak povinné, tak i havarijní pojištění vozidla. To znamená, že kdyby se cokoliv stalo, nemusíte se bát, že se nedoplatíte. Vše je podchyceno a vy si tak můžete užívat zcela bezstarostnou jízdu.
Přistavení vozidla – pokud potřebujete dodávku přistavit, není to žádný problém, stačí se pouze předem dohodnout.
Možnost řidiče – nemáte s řízením takto velkého vozidla žádnou zkušenost a nechcete to riskovat? Pokud máte obavy z řízení, můžete využít služeb zkušeného a profesionálního řidiče, který vás zaveze tam, kam budete potřebovat.