Informační i ochranná pomůcka

Zásilkové obchody, které posílají svým zákazníkům zboží v kartonových krabicích, se neobejdou bez jedné důležité pomůcky, která jim usnadňuje práci. Tou nezbytností je klasická izolepa.

balení

  • Tím, že mohou krabici přelepit tak, že se při manipulaci v žádném případě neotevře, mají jistotu, že jejich zboží dorazí na místo určení nepoškozeno.

Jistě už každý z nás někdy objednával některý produkt, u něhož měl obavu, aby se po cestě nerozbil. Například výrobky ze skla nebo porcelánu.

  • V tomto případě se na krabice používají speciální lepící pásky s potiskem, které upozorňují na křehké zboží.

Kromě nápisu v několika jazycích je na nich pro jistotu natištěn ještě symbol skleničky. Tato kvalitní polypropylenová páska se vyrábí o síle třiceti dvou mikronů. Akrylátové lepidlo, které je naneseno z jedné strany, zaručeně vydrží na svém místě. Šíře pásky je padesát milimetrů a délka šedesát šest metrů. Celková síla pásky i s lepidlem činí padesát tři mikrony.

Usnadní a urychlí manipulaci při balení

O tom, že se na tento materiál dá natisknout v podstatě vše, svědčí i současný hit výrobců izolep.

  • Můžete si totiž zakoupit i velice vkusnou a nápaditou variantu, která je určena na balení vánočního zboží.
  • Veselá červená barva, v kombinaci s různými ornamenty vánočního charakteru, vykouzlí úsměv v předsvátečním shonu každého příjemce balíčku.

krabice

Vnitřní průměr dutinky každé lepící pásky, nejen s potiskem, je sedmdesát pět milimetrů. Tento rozměr je přesně vytvořený pro umožnění využití praktického odvinovače, který usnadní práci. V expedičních skladech je jistě tento odvinovač nepostradatelný, protože manipulaci při balení velice urychlí.

  • Vítaným nápadem je potisk nápisem, který upozorňuje na to, aby si každý před převzetím zásilky zkontroloval, zda není poškozen obal.
  • Vedle nápisu je i symbol přeškrtnutého nože.