Podzim je tady

Zdobíte svůj domov podle ročního období? Chcete mít nápad na tematickou výzdobu na podzim? Určitě jste zaregistrovali, že trendem poslední doby jsou okrasné dýně. Mají tu výhodu, že se dají koupit na každém kroku, a navíc stojí pár korun. Dají se použít jako aranžmá do květináčů, a skvěle vypadají v truhlících na oknech. Navíc je využijete i na oslavy. Na výběr je mnoho druhů, barev a velikostí, a je jen na vás, kolik jich využijete.

Slavíte Halloween?
Tento druh dýní se dá použít i jako dekorace na celosvětově známý a oblíbený svátek Halloween. Nemusíte dlouze vymýšlet, jak svoje bydlení vyzdobíte letos. Stačí si jich pár nakoupit, a můžete je třeba rozmístit na jutový pytel spolu s kaštany a dalšími dekoracemi, které nám zdarma poskytuje příroda. Skvěle se hodí například různé větvičky. Nemusíte slavit jen Dušičky, ale můžete vyzkoušet něco nového, což Halloween nepochybně je. Všude kolem nás jen a internetu spousta inspirace jak na kostýmy, tak na pohoštění či výzdobu domu.

Dýně, dýně, dýně
Pokud vám nevadí oslavy zahraničních svátků, můžete si užít spoustu legrace právě na Halloween. Díky výrobě kostýmů a strašidelné výzdoby domácnosti si s dětmi užijete spoustu legrace. Zkuste si vykrojit dýni, a postavte si ji ke vchodu. Váš práh tak dostane krásnou dekoraci přes den, a večer se promění v děsivý svícen. Spoustu inspirace najdete třeba na Pinterestu.

Barvy jsou základ
Podzim hýří všemi možnými barvami, které můžete využít pro svůj prospěch. Vystříhejte si s dětmi listy, a nalepte si je do oken, nebo si udělejte aranžmá ze suchých květin, kaštanů a juty. V hobby marketech najdete spoustu krásných věcí, které můžete použít. Výběr je opravdu široký, a je škoda nechat všechny ty krásné věci ladem. Zapojte i děti, které se zabaví, a vytvářením výzdoby si užijete spoustu legrace.