Efektivní cvičení v nejkratším možném čase

Jste věčně v pohybu, nemáte příliš volného času, staráte se o podnik a ještě živíte svoji rodinu, ale přesto byste si rádi dali do těla, udělali něco pro svoji kondičku a fyzičku. Ale podmínkou je, že hledáte něco, kde v minimálním možném čase zapojíte maximálně možně svoje tělo, své svaly.

Zdá se vám tento požadavek nereálný? Každý tráví hodiny a hodiny v posilovně, aby po několika měsících začal být vidět výsledek. A vy byste nejraději půlhodinovým cvičením párkrát za týden chtěli dosáhnout podobných výsledků.

A jde to. My jsme pro vás našli hned dva typy cvičení, které vám nezaberou více než 40 minut a zapotíte se u nich stejně jako při hodině a půl v posilovně. Jedná se o novinky, tedy půjdete i s dobou. A co máme na mysli? Seznamte se s:

•        cvičením na Milon Circle,
•        BodyBody.

Milon Circle

Na první pohled se opět jedná o nějaké posilovací stroje. Ale oproti standardnímu cvičení je zde výhoda, že nemusíte přemýšlet nad nastavováním zátěží. Nemusíte se bát, že se zraníte. Vše ovládáte čipovou kartou, kde je sestavena zátěž přímo vám na míru a dá se spolu s trenérem upravovat, jak se budete zlepšovat.

Při cvičení jdete v kruhu, kde se střídají posilovací fáze s kardio fází – šlapání na kole nebo orbitreku. Uděláte dvě kolečka za 35 minut a můžete běžet za rodinou nebo do práce. No není to skvělé? Věřte, že svaly pocítíte důkladně, neboť na každém stroji jsou zapojovány v obou fázích, tj. i v excentrickém pohybu. To u běžných posilovacích strojů budete marně hledat.

Posilovny, které nabízí revoluční Milon Circle stroje naleznete například v Olomouci a v Brně.

Body Body

Další novinky, kdy vám stačí pouhých 20 minut k tomu, abyste začali účinně formovat postavu. Celá myšlenka je založena na připojení několik elektrod na speciální oblek, který máte na sobě. Následně jsou do nich vysílány elektrické impulzy, které stimulují vaše svaly tak, že musí více zabírat. Odtud plyne důvod, že nemusíte cvičit hodiny a hodiny, jak jste na to zvyklí z klasických posiloven.

Navíc po celou dobu tréninku se o vás stará vyškolený profesionální personál. Před a v průběhu cvičení dostane iontový nápoj, abyste doplňovali důležité minerály a vitamíny. Po skončení je vám nabídnout proteinový nápoj pro doplnění ztracených bílkovin v průběhu cvičení.