Nechat se hýčkat

Také milujete masáže a jedno, zda se jedná o masáž chodidel, šije, zad, baňkování nebo snad s horkými lávovými kameny. Dovedete si představit den strávený v soukromé vířivce, usrkávat kvalitní bíle víno a povídat si se svým partnerem, partnerkou. Po uvolnění si dopřejete tříchodové vybrané menu v místní restauraci, kde hraje příjemná relaxační hudba.

Pokud výše zmíněné představy odpovídají vašemu vysněnému víkendu či dokonce celému týdnu na dovolené, pak jste to právě vy, kdo by si měl dopřát wellness pobyt v některém spa centru v naší republice. Nebo se můžete vydat i do zahraničních termálních lázní či lázeňských měst.

Proč si dopřát relaxaci na wellness pobytu:

•        zklidnění se od každodenních povinností,
•        uvolnění stresu ve vašem těle,
•        strávení času se svými nejbližšími – vždyť kde jinde než na dovolené vypneme,
•        nabrání nových sil do dalších výzev,
•        utužení imunity našeho těla – procesy saunování pomáhají posilovat obranyschopnost před podzimními nemocemi.

Nenapadá nás jediné negativum pro užívání si času ve wellness centrech. Pojďme se podívat na pár tipů, jak si pobyt opravdu užít a na nic nezapomenout.

1.       Pobyt si vyberte na slevových portálech
Nebojte se, i zde inzerují kvalitní centra po celé naší republice i v sousedních státech. Kvalitu poznáte dle přiložených fotek, nabídky v relaxačním balíčku a zejména referencemi od zákazníků. Nebojte se personálu vyptat, jak bude pobyt vypadat. Můžete tak ušetřit i 50 % z původní ceny. Dopřejte si pak masáže extra.

2.       Naplánujte si relaxační procedury předem
Nic nenechávejte na samotný pobyt, to už si jenom užívejte. Domluvte si průběh programu v centru dopředu. Nechte si ale pauzy mezi procedurami, ať se vám z pobytu nestane honička z jedné atrakce na druhou. Méně je někdy více.

3.       Nebraňte se novinkám
Nebojte se experimentovat, zkuste i něco netradičního. Říct ne můžete přece vždycky. Objevujte exotiky i v místní restauraci.

4.       Rozhlédněte se po okolí
Zvažte dopředu, zda chcete víkend či dovolenou strávit jenom procedurami v areálu, nebo zda nestojí za to vyrazit do přírody či měst v okolí. Dle toho můžete volit výsledné wellness centrum. Personál na recepci rád pomůže zajistit a navrhnout výlety do okolí. A třeba právě i nordic walking, takže spálíte i nějaké ty kalorie z exotických pochutin v restauraci.