MLM: Neplaťte za službu, když nemusíte


Máte problematickou pleť a s nákupem přípravků v lékárnách či drogeriích si sami nevíte rady, takže uvažujete o zaplacení si sezení u kosmetičky?

Nebo potřebujete shodit pár kilogramů, doladit postavu, ale nevíte, jak začít sportovat, jak si upravit jídelníček. Opět zvažujete návštěvu nějakého obezitologického centra a požádat je o konzultace. Bojíte se ale, zda kromě přípravků (kosmetických nebo pro podporu hubnutí) si můžete dovolit ještě platit samotné konzultace u odborníků.

Pak pro vás máme dobrou zprávu. Můžete si dopřát kvalitní produkty, ať už pleťové, nebo pro podporu hubnutí, které jsou otestované a schválené v naší republice příslušným kontrolním orgánem. A zároveň konzultace a volbu produktů v servisu od distributorů dostanete zdarma. A ne jen při první návštěvě. Svého osobního kouče, kosmetickou poradkyni či odborníka na výživu, tu už máte napořád, kdykoliv budete potřebovat radu. A pořád vám své služby poskytne zadarmo.

O jaký zázrak se jedná? Už jste někdy slyšeli o firmách fungujících na principu MLM(multi-level marketing), česky pak síťový marketing? Pokud ne, seznamte se. Princip je jednoduchý, vyškolení odborníci dané firmy jsou přímí distributoři produktu, který nabízejí. Spolu s produktem ale právě poskytují i služby.

A v tom je zásadní rozdíl. V drogériích s vámi nikdo nebude konzultovat, jaký typ pleti máte. V lékárně vás nikdo nepřeměří a nezjistí, jaký problém se skrývá ve vašem těle. Ale nezávislí poradci v MLM firmách jsou k vám dispozici. Zdarma a kdykoliv si sjednáte schůzku.

Shrňme si výhody:

•        služby neplatíte,
•        spolu s radami dostáváte prověřené certifikovanévýrobky,
•        konzultace není jen poprvé, ale kdykoliv v budoucnu potřebujete,
•        příjemné a pozitivní vystupování distributorů,
•        dozvídání se novinek v dané oblasti,
•        záruka kvality a možnost vrátit při nespokojenosti produkt – výměnou za jiný, nebo i peníze zpět.

Obzvlášť posledního bodu se opět v drogériích ani lékárnách nedočkáte. Jednou jste zakoupili, nelze reklamovat přípravek.
Už se netrapte akné ani kily navíc a porozhlédněte se na Internetu po nějakém milém kouči pro vaše příští dny.