Geometrie ve vaší ložnici


Nechcete ve vaší ložnici nudu a šeď? Už vás omrzelo vaše běžné ložní prádlo? Proč volit jednobarevné a fádní povlečení, když je dostupná taková spousta nejrůznějších motivů? V této oblasti se můžete klidně tak trochu odvázat. Vneste do vaší ložnice kousek divočiny a vsaďte na nejrůznější geometrické vzory, které jsou trendy. V nabídce je najdete v kombinaci nejrůznějších barev, které tak společně utvářejí zajímavý a moderní vzhled.

lozni-povleceni-bavlneny-saten-3dilne-kevin

Hvězdy nejen na obloze
Kdo by nemiloval pohled na rozzářené hvězdné nebe. Takový pohled se vám může naskytnout i ve vaší ložnici. Stačí si jen pořídit krásné ložní prádlo s motivem noční oblohy a užijte si spánek v opojení hvězd. Je z mikroflanelu, takže vás zahřeje i během chladnějších nocí. Potěší nejednoho romantika.
Kostky všude, kam se podíváš
Mezi oblíbené tvary patří také kostky. Ty najdete na černobílém povlečení z mikroflanelu. Je příjemné na dotek a krásně hřeje. Oceníte ho tedy především během zimního období. Tento moderní vzor bude skvělým doplňkem každé ložnice.
Proužky v kombinaci s něžnými kvítky
Skvělá je také kombinace proužků a květů. Povlečení je oboustranné, takže si můžete nakombinovat třeba různé varianty polštáře a peřiny nebo si nechat stejný vzor. Až vás omrzí proužky, jednoduše je vyměníte za motiv něžných kvítků a naopak. Je bavlněné, takže je velmi příjemné a pohodlné. Tento vzhled se řadí mezi jeden z nejoblíbenějších produktů zákazníků.

doprodej-krepove-povleceni-bublina-hneda-140x200

Cikcak sem, cikcak tam
Moderním vzhledem a zajímavým designem vás nadchne bavlněný povlak na polštář a přikrývku se zajímavými cikcak tvary. Krásná je také barevná kombinace v podobě žluté, bílé a šedé. Tento motiv se bude skvěle vyjímat v každé ložnici.
Zapomeňte na nudu, šeď a fádní barevné motivy. Užijte si decentnější nebo i divočejší vzory v podobě nejrůznějších geometrických tvarů zobrazených na povlečení či hokejové povlečení a oživte tak vzhled vaší ložnice.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup