Darujte víc, darujte zážitky

Zvlášť těžce se obdarovává ten, kdo vlastně evidentně nic nepotřebuje. Ovšem to je jen zdánlivé. Jedno totiž potřebuje snad úplně každý bez ohledu na věk či pohlaví. Zážitky. Samozřejmě termín zážitky je rozhodně velmi relativní, protože každý si pod tímto slovem představí něco jiného.
Pro někoho je to potřeba adrenalinu při sportu a pro někoho naopak kulturní doping. Naštěstí existuje ještě stále veliká skupina lidí, kteří si svůj život nedokáží představit bez návštěvy galerií, muzeí, koncertů a divadel.
 

Předplatné

Každý z nás přece ví, že nejen chlebem živ je člověk. A divadlo provází evropskou civilizaci od jejích počátků. Tvoří součást kultury od dob starověkého Řecka až do současnosti.
Pokud víte, že někdo z Vašich blízkých fandí divadelní múze Thálii, co mu třeba nadělit k Vánocům nebo narozeninám divadelní předplatné?
Předplatné nenabízí jen divadla, ale také filharmonie a kulturní domy. V České republice se nachází celá řada menších měst, které nemají vlastní divadelní scénu a jsou závislá na hostujících divadelních souborech. I v tomto případě se běžně nabízí předplatné.
 

Jaká jsou výhody předplatného?

  • zvýhodněná cena za představení až o 40%
  • abonent (předplatitel) má celou řadu výhod. Jednou z nic je například reservace v divadelním bifé nebo restauraci, což je neocenitelný komfort zejména o přestávkách, kdy není možné sehnat místo k sezení
  • nemusíte se stresovat tím, že Vám někdo opět a zase vykoupí lístky na tolik očekávané představení, Vy to své máte jisté
  • stálé místo v hledišti podle vlastního výběru
  • v některých divadlech dokonce i bezplatné hlídání dětí u odpoledních představení
  • přednostní informační servis prostřednictvím e-mailu

 
Bližší informace ohledně předplatného Vám poskytnou jednotlivá kulturní zařízení. Můžete věřit tomu, že tímto hodnotným dárkem uděláte velkou radost.