Vyzařujte krásu!

Ideál krásy není snadné definovat. Pro někoho to je krásná tvář, pro někoho to můžou být krásné vlasy, pro někoho to může být postava modelky. Ve výsledku ale, když se zeptáme mužů, co je nejvíce okouzlí na ženě, nejsou schopni zcela jednoznačně odpovědět. Často se tak dostaneme do diskuzí o tom, že daná žena má to něco. A to něco není nádherná tvář, ani postava, ale to, co z ní vyzařuje.

dívka v tílku a šortkách


        Pečujte o svoje tělo

Jednoznačně se shodneme na tom, že nepěkné a zanedbané tělo, zanesené spoustou toxinů nikdy nevyzařuje extra nic hezkého. Je třeba tedy hlavně začít pečovat o svoje tělo zevnitř. Zbavte se parazitů, zbavte se toxinů a dbejte o svoji stravu. Nezapomínejte na pohyb! Zdravá žena nemusí mít postavu modelky, ani nemusí jíst výhradně zeleninu. Její strava je vyvážená, dostatečně pije a dostatečně se pohybuje. Pak může mít i nějaké to kilo tak zvaně navíc a stejně z ní bude vyzařovat ta krása zdravého těla!


        Pečujte o svoji pokožku

I když vám vesmír nenadělil ten nejkrásnější obličej, který by měl být na všech titulních stránkách časopisů, můžete okouzlit muže svojí krásou. Pečujte tedy o svoji pokožku. Čistěte svoji pleť, hydratujte ji, braňte vráskám v jejich prohlubování. Upravujte si obočí. Nebojte se nalíčit. Muži nemají rádi velké vrstvy líčidel, ale podtrhnout přirozenou krásu je snad téměř povinností každé ženy. Používejte správný make-up, řasenky i tvářenky. Malujte si rty. To všechno bude na vás krásné, pakliže vaše pleť bude opečovávaná, pěstěná, svěží a krásná!
ukňouraná žena


        Pečujte o svoji psychiku

Ať chcete nebo ne, muži mají rádi vyrovnané ženy, které se nesesypou kvůli každému nesmyslu a netropí scény kvůli každému neplánovanému rozhodnutí či situaci. Pokud si myslíte, že si z vás muži tak zvaně sednou na zadek, protože máte krásné tělo a obličej, určitě se pletete. Muže spíše ohromíte tím, že budete v pohodě, příjemná, milá. Pokud si s vámi budou ještě mít co říct a občas se také zasmějete spolčenému vtipu, máte vyhráno!

Sečteno a podtrženo!

Nezáleží na tom, kolik krásy vám bylo do vínku dáno, ale spíše na tom, jak o sebe pečujete, jak se máte ráda a jak jste vyrovnaná se životem! To dělá vaši krásu!