Úniky tepla jsou minulostí

Moderní bydlení sebou přináší nejen kvalitní zařízení, ale také komfort, který zajistí bezpečný a pohodlný domov. Poslední roky je častým tématem ušetření financí za energie, jako je spotřeba elektřiny, plynu a tepla. Proto si každý majitel domu nebo bytu nechává vše ověřit a nemá zájem investovat do obydlí, které představuje vysoké úniky tepla a podobně.
Úniky tepla jsou spojené s různými závadami a nejvíce tepla uniká přes okna, dveře, střechu a podobně. Pokud chcete mít jistotu, že váš byt či dům tento problém nemá, tak od toho jsou speciální služby, které využívají termovizní a kamerový systém k tomu, aby takové úniky zjistili.
Díky tomuto zjištění máte možnost minimalizovat náklady na energie a ušetřit tak spoustu peněz. Ideální je termovizi provést před zateplením, abyste zjistili konkrétní místa, přes které teplo uniká.
Pokud byste služby chtěli využít, tak vás zajisté bude zajímat také jejich cena.
drone a termovize

Služby termovce dostupné pro každého

V nabídce služeb je obvykle výběr z několika možností, které vám poskytnou konkrétní balíček služeb za konkrétní cenu. Můžete tak nabídku přizpůsobit svým potřebám i finančním možnostem.
Výběr služeb je podmíněný také tím, jestli se jedná o malý byt či dům nebo o objekty až nad 250 m2. K měření se používá moderní zařízení jako například termovizní kamery, pomocné přístroje, teploměry, vlhkoměry, přístroje měřící rosní bod či dokonce koncentraci CO2.
Se zařízením pracují kvalifikovaní pracovníci, kteří kromě provedení měření poskytují také odborné poradenství. Důležitý je individuální přístup, díky kterému neunikne měření žádný detail.
oheň v krbu
Termovizní měření dokáže odhalit problémy, které volným okem nelze vidět. K výsledkům používají termální i klasické obrazy.
Kromě úniků tepla dokáže termovizní měření odhalit také teplotu elektrických rozvaděčů a vhodné umístění hřebíků a podobně.