Originální kryt na mobil dle vašich představ

Chtěli byste si pořídit nový obal na mobil, ale nelíbí se vám aktuální nabídka obchodů? Nezoufejte, můžete jít na to po svém a vsadit na originální obaly s vlastním potiskem https://qcase.cz/content/8-kryt-s-vlastnim-potiskem, které budou personalizované a přizpůsobené na míru. Je jedině na vás, pro jakou variantu se sami rozhodnete, jestli si necháte vytvořit obal s oblíbeným interpretem, fotkou z dovolené nebo třeba společnou fotografií vás a vašeho partnera či kamarádek. Fantazii se meze nekladou, jde zkrátka o to, abyste získali kryt, který vás bude vystihovat a který si zkrátka zamilujete již od prvního pohledu.

mobil na dřevě

Kvalitní provedení je základem

Spousta firem sice nabízí kryty s vlastním potiskem, otázkou však je, jak moc kvalitní tyto produkty v závěru jsou. Tisknout na materiály jako je plast nebo silikon totiž vyžaduje moderní technologie, kterými se mnohé firmy bohužel chlubit nemohou. Při výběru tedy dbejte na správný výběr výrobce, abyste mohli být s výsledkem maximálně spokojení.

 

Jaké jsou nejoblíbenější motivy?

          Fotky z dovolené

          Společné fotky s přáteli

          Zamilované momentky s partnerem

          Oblíbený domácí mazlíček nebo zvíře

          Obrázky přírody

          Moderní motivy, jako například mramor, listy a podobně

          Sportovní auta či závodní motorky

          Jakékoliv další motivy, pro které se rozhodnete…

iphone 4

Neotřelý dárek

Kryty s vlastním potiskem mohou být naprosto skvělým a originálním dárkem, se kterým dotyčného opravdu potěšíte. Koho by totiž nepotěšil vlastní obal se společnou fotkou? Je to skvělý tip, který byste měli určitě uplatnit, zejména pokud se chystáte obdarovávat dobrého kamaráda nebo třeba maminku či jiného člena rodiny, se kterým máte výborný vztah. Buďte nápadití, tyto produkty vám to umožní. Navíc jakmile uvidíte rozzářený úsměv obdarovaného, tak vám bude jasné, že to byl skutečně skvělý nápad.