Tablety, které toho umí víc, než jen desinfekci vody v nádrži

Pokud používáte k údržbě bazénové vody tablety do bazénu, děláte dobře – použití tablet do bazénu výrazně šetří čas při údržbě kvality bazénové vody, a tak jej můžete více věnovat svému odpočinku, třeba právě formou koupání ve vašem bazénu.

děti v bazénu

Snadnost jejich použití si nejlépe uvědomíte ve chvíli, kdy za sebou máte zkušenosti s využitím sypkých a kapalných přípravků – to znamená složité dávkování, odměřování a sledování parametrů bazénové vody. Jejich výhodou je sice o něco nižší cena, nicméně využité těchto přípravků je výhodné především v situaci, kdy je váš bazén vybaven automatickými dávkovacími systémy. Pokud tomu takto není, budou tablety do bazénu tou pravou volbou pro vás.
Tablety do bazénu existují v celé široké škále velikostí i možností jejich využití. Můžete si zakoupit jak ty, které zajistí dokonalou desinfekci bazénové vody prostřednictvím její chlorace, tak i ty, které se postarají o veškeré potřebné kroky, jež vedou k dokonalé kvalitě bazénové vody. Nicméně mezi běžnými chlorovými tabletami a multifunkčními tabletami existuje zlatý střed v podobě tablet do bazénu 3v1.

Trio tablety 3v1 pečují o optimální koncentraci chlóru v bazénové vodě, zároveň bojují proti nežádoucímu organickému znečištění vody v podobě sinic a řas, takže vaši vodu zbaví nepěkného zelenavého odstínu, a zároveň vysrážejí nežádoucí nečistoty, čím zefektivní filtraci bazénové vody a vodu v nádrži tak viditelně projasní. Není proto divu, že tento typ tablet patří k nejoblíbenější a hojně využívaným tabletám vůbec.

kruhy

Nicméně pokud byste chtěli zabít všechny mouchy jednou ranou, pak jednoznačně sáhněte po multifunkčních tabletách, které ještě navíc pečují i o správnou hladinu pH v nádrži, a také bojují proti vápenatým a hořečnatým inkrustacím. Ať už si však zvolíte libovolný typ tablet, tak vaši důvěru rozhodně nezklamou!