Sportem ku zdraví – jde to i zábavně

Přemýšlíte už na začátku týdne o plánu na volné dny a o tom, kam v Praze tento víkend? Už nemusíte. Vydejte se za sportovně – zábavnou aktivitou a nemusíte vyrazit sami. Vezměte s sebou kamarádku, partnera nebo partu přátel.
Sport nemusí být jen nudný pohyb, může to být i zábava. A zábava se bude násobit, pokud s sebou vezmete i přátele. A kam? No přece do jump arény.
V jump aréně na vás čeká velká plocha se spoustou trampolín a také další atrakce, kde si můžete zaskákat dle vaší libosti a akrobatických schopností.

zábava

Hledáte nějaké vhodné místo pro teambuilding? I u nás v jump aréně můžete strávit společný čas s vašimi kolegy na neutrální půdě, mimo práci a poznat se tak zase z jiné stránky. Pronajmout si společně s vašimi kolegy můžete buď trampolíny pro menší pracovní kolektiv nebo rovnou celou skákací halu, pokud je vás více. Společně si tak s vašimi spolupracovníky užijete nezapomenutelný a zábavný strávený čas, který pomůže třeba k prolomení ledů mezi stávajícími zaměstnanci a novými kolegy.

Hledáte místo pro narozeninovou oslavu pro vaše děti? I v tomto případě si v záplavě trampolín a dalších atrakcí oslavenci i jejich kamarádi užijí spoustu zábavy a legrace. Nebude chybět ani občerstvení. Na baru si pak můžete vychutnat lahodné nápoje, zmrzliny, kávu nebo čaj a také něco k zakousnutí. Takže ani rodiče dohlížející na své ratolesti se u nás nudit nebudou.

trampolíny

Ať už do jumpparku vyrazíte s přáteli, kolegy nebo tu uspořádáte narozeninovou oslavu pro vaše děti, v každém případě je úspěch a nekonečné zábava zaručeno. V tomto skákacím centru se můžete vyskákat až do zblbnutí a vypětí všech sil. Vraťte se alespoň na chvíli do dětských let, zapomeňte na vaše starosti a problémy, které počkají a přijďte si zařádit do jump arény třeba společně s partou přátel. Stačí si jen zarezervovat trampolíny na konkrétní termín.