Speciální mince z limitované edice

Nabídky jsou samozřejmě i z limitovaných edic, které jsou mnohdy pouze po několika tisících kusů pro celý svět. Pokud byste měli o takovou raritu zájem, můžeme doporučit například minci Victoria´s riflebird– Rajka queenslandská. Mince je dodávána v kapsli, a ve světě se nachází pouze 5000 kusů.

zlatá mince

Spolehlivá společnost AuPortal

Společnost AuPortal se věnuje dovozu investičního zlata a stříbra na Slovensko i do České republiky. Vznikla zde totiž potřeba mít spolehlivého dodavatele pro investiční stříbro a zlato. Společnost vychází vstříc všem skupinám zájemců, takže nemusíte být majitel nějaké firmy či podnikatel, abyste si u nás mohli pořídit mince či další produkty.
Dáváme si záležet na serióznosti a také důvěře, což je po nás základní princip. Realizace obchodu probíhá vždy za poctivých podmínek s aktuálními cenami. Objednávku lze zadat přes webovou stránku, a požadovaný produkt Vám bude diskrétně doručen přes našeho smluveného dopravce.

mince zlatá

Výhody investování

Přední výhodou investování do mincí, investičního stříbra, zlata a slitků je především to, že uchováte hodnotu peněz. Právě investiční zlato a stříbro jsou totiž stabilní komodity, a to i z důvodu omezených světových zásob. Drahé kovy neztrácejí na hodnotě ani v případě upadající ekonomiky či ekonomické krize, a dokonce nejsou ovlivněny ani inflací. Naopak hodnota zlata postupně šplhá nahoru, takže se může snadno stát, že svou investici navíc zhodnotíte.
Pokud byste potřebovali v budoucnu peníze, jistě nebude problém zlato či stříbro prodat, jelikož jejich výkup probíhá v celém světě na mnoha místech, a bude tedy záležet pouze na Vás, koho si vyberete a komu své zlato či stříbro prodáte.
Nespornou výhodou je také nákup bez DPH, který se vztahuje především na zlaté cihly, slitky, které nepodléhají DPH, a tedy nemusíte mít výdaje navíc. Na stříbro a produkty z něj ovšem platí 21 % DPH.