Sedněte si u vás doma na vak

Polohy v sedě a v leže patří mezi ty nejoblíbenější u všech, kteří vyhledávají pohodlí a odpočinek tak, aby byli spokojeni. Nepochybně si tyto polohy můžete dopřát na jakémkoliv gauči, pohovce nebo židli, kterou ve vaší domácnosti máte. Nespokojenost ve vás ovšem může vyvolat pocit, že po delší době sezení a válení se, vás všechno bolí a není vám příjemné už ani to, že polohu změníte.
Abyste však nemuseli prožívat tento stav denně a hledat to ideální místo k tomu, aby váš odpočinek byl na nejvyšší úrovni, pořiďte si do bytu nebo domu sedací vaky, které jsou polohovatelné.

fialový vak

S duo vakem budete nadmíru spokojeni

Pocítit doma pohodlí je něco, co opravdu není zadarmo. Musíte vlastnit nejen nábytek, který vám ho částečně umožní, ale i prvek, na kterém by se vám sedělo pohodlně kdykoliv. Sedací pytel duo vám nabídne nejen špičkový design, díky možnosti otočit si ho a změnit tak jeho barevný odstín, ale i komfort z hlediska polohy, kterou na něm můžete dosáhnout.
Disponuje dvěma odepínacími pruhy, díky kterým se z vašeho vaku může během okamžiku stát příjemné křeslo k jakékoliv relaxační aktivitě, do které se pustíte.

sedací pytel

Pro všechny věkové kategorie

Tento prvek určený ke chvílím pohody, není určený pouze pro mladší generaci lidí nebo samotné děti. Najdou si v něm pohodlí všichni a uspokojí potřeby každého člena rodiny – bez rozdílu na věk.
Obzvláště starší členové domácnosti ocení to, že budou mít doma něco komfortního, co šetří jejich záda a nabídne jim polohu, která jim je nejvíce příjemná a bezbolestní.
Zakupte si i vy jeden stylový a extrémně lákavý prvek do vaší domácnosti a sami zjistíte, že vám několik let doma chyběl, i když jste o tom nevěděli. Válet se vám doma bez užitku – rozhodně nebude, protože bude plnit účel, který ocení celá rodina. Časem třeba zjistíte, že vlastnit pouze jeden vám rozhodně nestačí.