Rodinná pohoda s laserovou zbraní

Všechny členy vaší rodiny byste si měli užít naplno v době, kdy už konečně máte chvilku volna a čas na to, mít rodinnou pohodu. Nedělný oběd u babičky nebo sobotní oslava narozenin je tradiční ve všech domácnostech, ovšem hledat zábavu i mimo domov už zkouší málokdo.
Buďte ve vaší rodině iniciativním článkem a zorganizujte program, který všem členům nabídne jiný pohled na to, jak je možné strávit den společně i tak, že se zapotíte, ale současně i vyblázníte.
A věřte tomu, že když zvolíte laser game,na hru nebudou staří ani vaši prarodiče. Protože tato hra je opravdu vhodná pro všechny!

DSC_0199

..1Jděte s dobou – ve společnosti vaší rodiny

Přesvědčte všechny o skutečnosti, že na novodobé hry nejsou nikdy staří. Laser game se těší vysoké účasti i díky tomu, že si při ní najdou dokonalý ventil a akční odpočinek i ti, kteří už dávají přednost domácí harmonii.
Ve společnosti rodinných příslušníků si nebudete muset lámat hlavu nad nějakým nezdravým soupeřením, ale hru pojměte jako relax ve společnosti těch, na kterých nedáte nikdy dopustit.

IMG_8139

..2Arény a hry, které jsou v nabídce

Ve dvou připravených arénách máte možnost prožít neomezený pohyb a schovat se v tajných úkrytech, které jsou určené k ochraně před zásahem.
Budete vybaveni speciální vestou a lehkou laserovou zbraní, kterou je potřeba zasáhnout soupeře na určitých místech.Labyrint aréna vám poskytne tmavé prostředí a hru v doprovodu neonových světel. Aztécké chrámy vás zase přenesou do historického prostředí doplněného o venkovní prostor, kde se můžete schovat třeba na stromech.
Her je celkem 11. Máte tedy dostatečně velký výběr k tomu, abyste si zvolili nejen dle vašeho přání, ale i úrovně, která vám samotnou hru ulehčí.
Nepřemýšlejte dlouho nad tím, jestli by do takového dobrodružství vaše rodina vůbec šla. Odpověď bude určitě kladná, protože si jistě nenechají utéct porci kvalitní zábavy a možnost, být o několik let mladší díky zápalu do netradiční hry.