Proutěné věnce pro jakékoliv využití

Každý by si občas měl najít chvilku a soustředit se sám na sebe. Jen těžko toho dosáhneme, pokud chodíme do práce, staráme se o tři děti školského a předškolního věku, a nemocnou maminku. K tomu nákupy, dům se zahradou a pořád je co dělat. Ovšem vždy se dá najít alespoň krátká volná chvilička, kdy si můžeme vyrobit něco pro sebe, z čeho budeme mít dalších několik dní či týdnů radost, když se na to podíváme a proto jsou zde různé prvky, které si můžeme objednat a vyrobit si z nich krásný dekorativní prvek do domácnosti, na dveře nebo před dům.svíčky ve stojanu ve tmě, jsou bílé
Velice často se k těmto dekoracím používají věnce. Ty tvoří základní stavební prvek nejenom na hřbitovy, zejména je můžeme vídat, když jsou dušičky, ale také na podzim, ale i na jaře, nebo v létě, když je rozkvetlá louka. Symbolizují také Vánoce a advent, a díky čtyřem svíčkám na něm můžeme dodržovat klasické tradice. Neodmyslitelnou součástí jsou i na jaře, například o Velikonocích.

Zdobení a dekorování

Chcete si to doma také vyzdobit? V tom případě je můžete k dekorování využít https://www.florservice.cz/vence-proutene-c34/, proutěný věnec.
A jakou plní funkci? Těch je hned několik, takže si je pojďme zmínit:

  1. Funkce dekorace – je krásný na pohled. Navíc si jej můžete přizpůsobit podle svého vlastního gusta. Hodí se v kterémkoliv ročním období. Můžete na něj použít různé druhy drobností.
  2. Magický význam – vhodný pro různé druhy příležitostí. Když se zamyslíme, můžeme uvěřit, že má magický význam.
  3. Ochranná aura – někdo věří, že kulatý tvar má také ochranou funkci. Nejenom jeden pokoj, ale celý byt může být ochráněn před nepříznivými vlivy.

žena, která dekoruje z květin žlutých nějakou vazbu u stojanu, kolem jsou květiny
Proutěný typ můžete ozdobit opravdu čímkoliv, proto je vhodný i pro celoroční použití, stačí měnit ozdoby a máte dekoraci vhodnou a líbivou pro celý rok, pro všechny příležitosti. Dají se na něj upevnit umělé či živé květiny, svíčky, také mech, lístky, šišky, ozdoby na Vánoce jako jsou baňky, hvězdičky, sušené pomeranče, skořice nebo plastové malé ozdoby, či na Velikonoce jako jsou malá kuřátka nebo malovaná vajíčka.
Vybrat si samozřejmě můžete i velikost vhodnou pro vlastní tvorbu.