Pohodlné oblečení pro cyklisty

Pokud pravidelně jezdíte na kole, pak jistě víte, že cítit se při tom co nejpohodlněji je základem pro plnohodnotnou jízdu. Proto by ve vaší cyklistické výbavě nemělo chybět kvalitní značkové sportovní oblečení silvini c-store.cz.
Při každém druhu pohybu, ať už běháte, provozujete turistiku, jedete na kole nebo na bruslích se vám lépe hýbe, když na sobě máte něco pohodlného, nejlépe něco, co dobře odvádí pot a je prodyšné. A právě na sportovce a konkrétně také na cyklisty myslela známá značka sportovního oblečení a doplňků – Silvini. Díky širokému výběru se tak u této značky můžete obléknout od hlavy až po paty a užít si tak pohodlnou jízdu na kole a snáze tak překonávat nejrůznější překážky v terénu a čelit nepříznivému počasí.

běhání

V čem můžete vyrazit na kolo

  • Cyklistický dres – ideální v horkých letních dnech, kdy vám zajistí příjemný pocit na těle, skvěle odvádí pot, a především je prodyšný. Je vybavený praktickými kapsami na různé drobnosti a také reflexními prvky pro vaší větší bezpečnost v případě snížené viditelnosti během vašich vyjížděk. Vybírat můžete z několika různých provedení a barev.
  • Bundy – ideální pro chladnější dny nebo pro případ nepříznivého počasí
  • Kalhoty – v krátké i dlouhé variantě, do každého počasí
  • Mikiny – zahřejí v případě nepříznivého počasí
  • Funkční prádlo – ideální pro chladnější dny, zajistí vám maximální pohodlí a komfort nejen během cyklistiky
  • Další doplňky – nezbytnosti v podobě ponožek, cyklistických rukavic, šátků a dalších doplňků

jóga

Vyberte si ze sportovního oblečení v dámské, pánské nebo dětské variantě a vyrazte na kolo s celou vaší rodinou v pohodlném značkovém sportovním oblečení. Pořiďte si pohodlnou cyklistickou výbavu v podobě značkového sportovního oblečení, které vám poskytne komfort nejen při jízdě na kole, ale také při dalších sportovních aktivitách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup