Pocity viny dokáží změnit i tvář


Každý člověk si za život prožije chvíle, které jsou nepříjemné, bolavé a raději by i na některé z nich úplně zapomněl. Poté mu takové problémy staví určité překážky v životě a on se mnohdy chová velmi agresivně vůči i těm, kteří ho mají rádi. Vesměs okolí dobře ví, že má nějaký problém, ale v podstatě nikdo mu nemůže pomoci. Hloubka a tíha problému nebo i viny leží hodně hluboko uvnitř nitra. Nemusí jít zrovna nutně o přenesení generačního problému nebo snad reinkarnaci, která má své zastánce. Může to být způsobeno jakoukoliv příčinou, které se daná osoba zúčastnila a ta ji nějakým způsobem poznamenala. Oči jsou vstupní branou k srdci, ale v tomto případě se proměňuje celkově tvář.

změna obličeje v ohnivou tvář

Proč zrovna já?
Nejčastější otázka, kterou si postižená osoba může klást, když si vinu vztahuje na sebe. A daleko horší je, když si všichni začnou ukazovat prstem, aniž by věděli souvislosti s daným případem. Poté je všechno daleko horší, než se na první pohled zdá. Pocit viny dokáže ublížit daleko více, než si jen dokážeme představit. Najednou se člověk ocitne pod tíhou okovů nebo řetězů, a i kdyby tisíckrát chtěl, dál to nejde, všechno je rázem hodně těžké. Přesto je tu pomoc v podobě regresní terapie Praha Hlubinná regresní terapie.cz. Terapeut se na danou situaci zaměří až do její skutečné hloubky, která může ve skutečnosti být i desítky let stará.

stojící žena a na ní ukazující prsty ze všech stran

Cesta bude náročná, ale s výsledkem

Vrátit se v životě zpátky a v myšlenkách si přehrát situaci nebo rovnou příčinu není jednoduchý krok. Může jít o bolestivé prožitky, které ovšem na druhou stranu mohou přinést osvobození od všech útrap. Mohou přetrhat řetězy, které byly spjaté s minulostí, rozzářit tvář a v podstatě změnit celý život trpícího. Díky tomu to přece stojí za to podstoupit a vytěsnit všechno tížící ven, začít nový život s novou budoucností. A to všechno bez návykových léků nebo jiných omamných látek, které možná pomáhaly pouze zvládnout situace, ale nevyřešily nikdy daný problém. Ani nemohly, protože tohle skutečně neumí.