Kreativní svět

Jste člověk, kterému občas dorazí velmikreativní nálada a chtěl by zkusit co nejzajímavější kousky? Nebo byste jen chtěli rozvíjet sebe i své děti při nějaké příjemné činnosti, kterou můžete dělat doma a třeba i ve špatném počasí? Určitě si pak oblíbíte nejrůznější výtvarné techniky, protože právě kreativní tvoření je skvělé a baví i menší děti.
duhová spirála
Nová a zajímavá technika se nazývá malování pískem. Na tuto aktivitu si můžete vybrat rovnou celé tvořivé sady, které jsou rozděleny do několika kategorií, mezi něž patří také například sady pro děti či dospělé. Vytvořte si nádherné obrázky, kterými zaženete nudu při výrobě konkrétního kousku a navíc tak můžete někoho potěšit, když mu obrázek zabalíte jako dárek. Kromě skvělé aktivity se jedná o skvělou relaxační techniku, při které si vyčistíte hlavu a stres zkrátka zmizí.
obličej a ruka od barev

Tvořit můžete s dětmi i sami

K dispozici jsou mnohé tvořivé sady, ve kterých se nachází různě barevné písky, ale také šablony, vypichovátka a další komponenty, které Vám při této technice pomohou stvořit perfektní výsledek.
Pokud budete vybírat konkrétní písky, můžete se podívat na sady, kde se nachází deset nebo rovnou šestnáct lahviček, kde si lze volit také různou gramáž. Zároveň si můžete vybrat například intuitivní sadu s vypichovátkem, která se skvěle hodí pro pokročilé a je určitě skvělým dárkem.

Perfektní pomůcky pro každé tvoření

Některé sady jsou laděné tématicky, a tedy si můžete zakoupit například sadu mandal, sadu dortíků či například sadu dopravních prostředků, a ihned začít tvořit, ať už sami nebo s dětmi. K dostání je také velká tvořivá sada, ve které se nachází 25 unikátních motivů, a také deset barevných písků, takže stačí jen vybalit a můžete postupně začít tvořit, a to i bez předchozí zkušenosti.
Pokud budete písek uskladňovat, je vhodné jej uložit v plastové dóze, ve které bude zároveň zabezpečena manipulace.