Bytový design raději nepodceňujte

Jestli někdy sledujete televizní pořady o bydlení, nebo ty pořady, které vytvářejí nové domovy ze starých, potom se můžete jen divit, co dokážou bytoví designéři udělat s prostorem, viďte? Jsou to prostě machři.

kuchyně

Každý nemá to štěstí
Určitě se po zhlédnutí takového pořadu rozhlédnete po svém domově a přemýšlíte, co byste s ním mohli udělat! Najednou ale zjistíte, že bytový design není to, čím byste se mohli v životě živit. Nápady na vylepšení vlastního interiéru nepřicházejí. A pokud jste na tom tak, jak jste, a přece jenom byste chtěli někdy nějakou tu razantní změnu uskutečnit, rozhodně se do toho nepouštějte bez porady s profesionály. Ono se totiž do Vašeho stávajícího interiéru všechno nehodí. To by pak mohlo dopadnout dost bídně. Tak zvaně: Každý pes, jiná ves.

Vy totiž nemáte tak vycvičené oko, představivost a vnitřní pocit, jak by to mělo nakonec všechno vypadat. Nejde jen o uspořádání nábytku, ale také o materiálech a praktickém využití každého místečka v bytě. V neposlední řadě jde také o zkušenosti, které Vy rozhodně nemáte. A o tom kvalitní bytový design je!

koupelna

Moderní technologie výrazně pomáhají
Jestli jste už rozhodnuti, že chcete novou kuchyni. Nebo potřebujete rekonstruovat stávající koupelnu. Či snad toužíte po úžasné ložnici, oslovte ty, kteří mají s bytovým designem největší zkušenosti. Ty, pro které je realizace představ o bydlení denním chlebem. Spojte své síly a prostřednictvím návrhu a následné vizualizace řekněte: Ano, to chci! Díky grafickým aplikacím, se kterými bytový design pracuje, si můžete i Vy představit budoucí ložnici, koupelnu, nebo kuchyni v době po realizaci. A věřte, že reference ostatních klientů, kteří prošli realizací, dokazují, že návrh v grafické aplikaci je totožný s konečným výsledkem.
Nepouštějte se tudíž do vlastních experimentů, které nemusí dopadnout dobře.