Bytový design raději nepodceňujte

.

Jestli někdy sledujete televizní pořady o bydlení, nebo ty pořady, které vytvářejí nové domovy ze starých, potom se můžete jen divit, co dokážou bytoví designéři udělat s prostorem, viďte? Jsou to prostě machři.

kuchyně

Každý nemá to štěstí
Určitě se po zhlédnutí takového pořadu rozhlédnete po svém domově a přemýšlíte, co byste s ním mohli udělat! Najednou ale zjistíte, že bytový design není to, čím byste se mohli v životě živit. Nápady na vylepšení vlastního interiéru nepřicházejí. A pokud jste na tom tak, jak jste, a přece jenom byste chtěli někdy nějakou tu razantní změnu uskutečnit, rozhodně se do toho nepouštějte bez porady s profesionály. Ono se totiž do Vašeho stávajícího interiéru všechno nehodí. To by pak mohlo dopadnout dost bídně. Tak zvaně: Každý pes, jiná ves.

Vy totiž nemáte tak vycvičené oko, představivost a vnitřní pocit, jak by to mělo nakonec všechno vypadat. Nejde jen o uspořádání nábytku, ale také o materiálech a praktickém využití každého místečka v bytě. V neposlední řadě jde také o zkušenosti, které Vy rozhodně nemáte. A o tom kvalitní bytový design je!

.

koupelna

Moderní technologie výrazně pomáhají
Jestli jste už rozhodnuti, že chcete novou kuchyni. Nebo potřebujete rekonstruovat stávající koupelnu. Či snad toužíte po úžasné ložnici, oslovte ty, kteří mají s bytovým designem největší zkušenosti. Ty, pro které je realizace představ o bydlení denním chlebem. Spojte své síly a prostřednictvím návrhu a následné vizualizace řekněte: Ano, to chci! Díky grafickým aplikacím, se kterými bytový design pracuje, si můžete i Vy představit budoucí ložnici, koupelnu, nebo kuchyni v době po realizaci. A věřte, že reference ostatních klientů, kteří prošli realizací, dokazují, že návrh v grafické aplikaci je totožný s konečným výsledkem.
Nepouštějte se tudíž do vlastních experimentů, které nemusí dopadnout dobře.

Ohodnoťte příspěvek
.