Bezpečná jízda


Jízda autem na český silnicích bývá většinou bezpečná, ale stále existuje mnoho úseků, kdy je potřeba mít zvýšenou opatrnost, a to zvláště v nočních hodinách, kdy je zhoršená viditelnost. Kvůli tomu je více než dobré mít ve světlometech nainstalované kvalitní žárovky, která vás nezklamou. Autožárovky Osram mezi ně rozhodně patří. Díky jejich jedinečným vlastnostem dokážete mít přehled i ve chvílích, kdy se venku žení všichni čerti nebo panuje tma jako v pytli.
auto po dešti


I když je u žárovek do světlometů podstatná hlavně síla svítivosti, díky čemuž je možné při jízdě vidět poměrně daleko i za ztížených podmínek, neméně důležitá je i jiná vlastnost, a sice spolehlivost. Na té totiž závisí, jestli dojedete do cíle s funkčním nebo nefunkčním osvětlením. V druhém případě je nutné provést na nejbližším možném místě opravu. Je proto dobré s sebou vozit alespoň jednu další náhradní žárovku, kterou lze v případě nutnosti vyměnit za zničenou. V případě, že budete používat autožárovky Osram, pravděpodobnost, že by se vám tento druh nepříjemností stával často, je velice malá .


Nekupujte pochybné žárovky
červená vespa


Vždy je lepší používat kvalitní světla před těmi méně kvalitními či rovnou šmejdy. Mají sice vyšší cenu, ale za tu si koupíte příjemnou jistotu, že se vaše světla kvůli vadné žárovce nevypnou zrovna ve chvílích, kdy to nejméně potřebujete. I autožárovky Osram dříve nebo později vypoví službu, ale jejich životnost je daleko vyšší než u jiných typů žárovek, zvláště pak u těch, které se dají pořídit pouze za pár korun. U těch můžete mít pouze jedinou jistotu, nebudou vám fungovat příliš dlouho. Navíc jejich světlo většinou není dostatečně kvalitní a může dělat problémy už od našroubování. Šetřit v tomto případě není příliš prozíravé. Pamatujte, že funkční světla u vozu jsou jedním ze základních pilířů bezpečnosti