3 důvody, proč potřebujete plazmový zapalovač

Máte pocit, že masivní a těžké zippo zapalovače nejsou nic pro vás? Možná bystě měli dát šanci novince na trhu, která je poslední dobou stále pozitivněji oceňována všemi uživateli. Jedná se o plazmový zapalovač, který je velmi praktický a především, na rozdíl od všech ostatních typů, jde s dobou. Dokážeme vám to!
Proč si myslíme, že by ve vaší sbírce a denní kuřácké rutině neměl chybět?

zapalovač plazmový

  1. Tato varianta je velmi moderní především kvůli způsobu doplňování, nebo bychom raději měli říci, fungování. Nabíjí se totiž stejně jako váš mobilní telefon. Jeho součástí je USB kabel, který můžeme připojit např. k notebooku nebo přímo do nabíječky.
  2. Proces zapalování není tak riskantní jako u pomůcek, které obsahují plyn nebo benzín. Není zde tak vysoká pravděpodobnost nehody, nesprávného naplnění nebo dokonce poranění. Proces zapálení totiž probíhá pomocí elektrického proudu, který je směřován do dvou paprsků, a ty se navzájem kříží. Tímto procesem vznikne plazma vysoké teploty. Tato látka úspěšně zapálí každou cigaretu, svíčku, provázek, doutník nebo cokoli jiného, na co bychom používali běžně sirky nebo klasický zapalovač.
  3. Co se týče estetiky, ani tady nepřijdete zkrátka. Tento typ zapalovače můžeme zařadit k tzv. Double Arc – to znamená, že při jeho použití vyšlehneme dva blesky, které se navzájem překříží a vyvolají chtěnou reakci. Máme zde tedy přidanou hodnotu ve formě plamínkové show, která vypadá opravdu magicky.

plazmový zapalovač

Potřebujete ještě další důvody, proč sáhnout po tomto módním, a především praktickém kousku? Přestaňte se trápit s plynem nebo benzínem, nikdy nekončícím doplňováním a zápachem, který tento proces nutně způsobí. Přejděte na technickou vlnu a nabíjejte pohodlně, třeba přes noc nebo před prací. Navíc je důležité zmínit, že vaše okolí si vás při vyšlehnutí malých blesků jistě všimne!