Vezměte si americkou hypotéku

I v dnešní době, o které se u nás mluví jako o éře blahobytu, je mezi námi mnoho těch, kdo mají hluboko do kapsy. A pokud se tito ocitnou v podobné situaci, nezbývá jim nic jiného, než se obrátit na někoho, kdo by jim chybějící peníze půjčil.
mince eura

Různých poskytovatelů půjček je u nás dost a dost, v tom problém není. Ovšem ne každý z nich půjčí každému, kdo se na ně obrátí se žádostí. Protože je logické, že ten, kdo peníze půjčuje, je chce také za dohodnutých podmínek vrátit. A pokud má pochybnosti o žadateli, nejednou mu raději už i jenom preventivně nevyhoví. Jistota je jistota.
A tak můžeme být nejednou rádi, že se v oné záplavě různých nabízejících se půjček vyskytuje i americká hypotéka bez registru. Což je typ půjčky určený právě těm, kdo nejsou zrovna ideálními žadateli. I když je pochopitelně nad slunce jasné, že tu ochotně vyhoví i těm, kdo by byli vítáni u kteréhokoliv z poskytovatelů, kdo jsou žadateli vysloveně ideálními.
balíček bankovek

V případě této hypotéky jsou totiž na žadatele kladeny jen minimální požadavky. Stačí i jenom poměrně nízké prokazatelné příjmy, pokud tyto stačí ke splácení alespoň těch nejnižších možných splátek, stačí i vcelku nedobře vypadající daňové přiznání, vadit nemusí ani nějaký ten záznam v registrech dlužníků nebo exekuce, případně jiné dluhy.
Tyto nedostatky na straně žadatelů jsou totiž vykompenzovány nutností dát za tuto půjčku do zástavy nemovitost. Kdo tuto nabídne, může dostat až sedmdesát procent její odhadní ceny, a to rychle a bez zbytečného papírování.
Nic se tu nemusí platit předem, na oboustranně výhodných podmínkách se lze domluvit, úroky jsou tu vcelku příznivé, doba splácení může být třeba i třicet let dlouhá, pochopitelně s možností splatit vše bez sankcí i předčasně, získanou půjčku je možné použít na cokoliv.
Prostě ideální řešení finančních problémů. A to i v případě těch, kterým by někde jinde sotva půjčili.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup