Vánoce se ziskems firmou Selvintech

Vánoce nejsou, nebo by alespoň neměly být o penězích. Kdo se předhání s druhými o to, který dárek stál více, pak je něco ve velkém nepořádku. Tohle prostě být nemá. My staří jsme se učili, že potěší maličkost, třeba udělaná vlastníma rukama.
No nevím. Dnešní generace je jiná, raději by jako dárek automobil než sádrového trpaslíka udělaného doma na koleně. No, odpovězte si sami a upřímně, co byste radši jako dárek.
modré Vánoční ozdoby
Tyto svátky o penězích jsou a budou ať chceme či nechceme. Většinou je to však o penězích vydaných. Za sladkosti, za ozdoby, za vánočky a samozřejmě v neposlední řadě i z a dárky. Peněženky se tenčí a banky si mnou ruce.
Jenže co to takhle zkusit obráceně. Totiž tak, aby Vánoce něco vynesly. Že prý to nejde? Ale jde.
Pokud chcete i vy mít z Vánoc nějaký příjem, podívejte se a firmu Selvintech a zkuste si o nich přečíst vše dostupné. Nu a pak že to nejde.
Vy, kteří jste dočetli až sem a nepodívali se na link uvedený výše, tak vězte, že tato firma nabízí domácí práci. A souvislost s Vánocemi? Nabízí výrobu ozdob určených právě k těmto svátkům.
Trošku netradiční baňka
Ne každý totiž chce mít na stromečku jen ozdoby strojově vyráběné a podobné si jako vejce vejci. Někdo chce mít něco extra. A právě zde to může i nakoupit. Tedy to, co vy doma uděláte. Tím pádem je jasné, že každý jednotlivý kus je opravdu udělaný ručně, a tedy že skutečně lidskýma rukama prošel. A to nejen ve finální části při balení, ale skoro celou výrobu. Skoro? Nu ano, přece si sami doma nevyrobíte tenký drátek, nebo malé korálky, které se na něj navlékají. Vy dostanete polotovar a ten zkompletujete. Firma má svůj vlastní obchod, takže by se nemělo stát, že budete muset nabízet svou práci sami.
Že je výsledek hezký se můžete přesvědčit a že půjde na odbyt je jisté. Z vaší strany to chce jen být šikovná(ý), a mít chuť něco dělat. Protože penízky vám do peněženky samy nepřijdou.