Uniknout je hlavní myšlenkou hry

Toužíte si splnit sen a zažít dobrodružní hru, která bude ve všech ohledech nesmírně realistická? V tom případě se neváhejte zúčastnit takové, ze které se budete muset snažit uniknout v omezeném časovém limitu. Escape room je nynější forma zábavy pro dospělé, ale i děti starší 15 let. Vystřídá se v ní nejen velká dávka napětí, ale i legrace a tím pádem docílíte toho, že si váš volný den užijete na maximum.skládačka

DVĚ MÍSTNOSTI, ALE JEDEN CÍL

Každá úniková místnost se něčím liší, ovšem všechny mají společnou jednu myšlenku, která spočívá v tom, dostat se z ní ven ještě předtím, než vám uplyne čas. Musíte se tedy zaměřit na zadání a přispět k jeho vyřešení každým chytrým poznatkem, který zaznamenáte.
Tým si sestavíte ze 2–5 členů, kteří vám pomůžou dopracovat se k závěru – mít v hrsti správné řešení.
V místnosti Samara prožijete děsivý příběh, který bude volným pokračováním filmu o holce, kterou dnes znají už všichni. Uspokojí všechny nadšence hororů a příjemným způsobem okoření volný den každému, kdo miluje prožít špetku strašidelného dobrodružství. Není na škodu si film „Kruh“ ještě jednou shlédnout a teprve pak si hru vyzkoušet. I díky tomu, že tak učiníte, vám neunikne žádný detail, který v únikové místnosti může hrát zásadní roli.
Dvojitý agent je záhadou, která vás uchvátí tím, že vás vtáhne do děje. Za úkol budete mít vyřeši zmizení agenta, který byl vašim kolegou a měl tajné informace. Detektivní podání vás přinutí zjistit odpověď za každou cenu a dopátrat se k tomu, kdo za tím, že je nezvěstný stojí.myšlenka

JEDNA NÁVŠTĚVA VÁM STAČIT NEBUDE

Únikové hře podlehlo mnoho lidí. A to natolik, že se jich snaží vystřídat všechny. Díky programu, dokonale promyšlenému prostředí a úkolům, které tam na vás čekají, se budete chtít brzy vrátit a vyzkoušet si obě varianty her, které vám dodají novou energii a se kterými váš den určitě nepromarníte.