Účinné hubnut


Pokud Vás už nebaví být zklamaní z těch neúspěšných pokusů, kdy zhubnete a hodně si odepíráte a pak to následně zase naberete, a to třeba i v dvojnásobném množství. Tomuto se říká jojo efekt, a pokud byste tomuto chtěli předejít, tak je nutné, abyste si to všechno buď pečlivě naplánovali a dali do toho všechno nebo se obrátíte na odborníky, kteří Vám s tímto pomohou, protože hubnutí není v každém případě tak jednoduché.

bříško

Každé tělo funguje jinak. Na základě vědecké studie zjistil francouzský doktor, jak tělo spaluje tuky a vymyslel účinnou dietu, která se opírá o vědecké výsledky a opravdu to funguje. Ve většině diet je velký váhový úbytek za krátkou dobu nezdraví, ale tahle dieta je úplně jiná a je opravdu skvělá. Zhubnete hodně kilo za kráskou dobu a udržíte si to a nenastane jojo efekt, protože to máme všechno skvěle udělané a jistě se Vám to bude moc líbit. Vyberete si naše jídla, jestli máte raději sladké nebo slané či nějaké speciální. Tohle všechno si u nás sestavíte z vybraných jídel. Keto dieta Vám pomůže.

Programy
Naše programy jsou celkem tři. Vy se zařadíte do jednoho z nich. Je to závislé na to, kolik byste chtěli ideálně zhubnout kilo a podle toho je také délka. Každý program má celkem tři fáze. První fáze se nazývá redukční, ve které zhubnete nejvíce kilo. Je zde povoleno minimální množství ostatních potravin kromě prodietix jídel. Další fáze je stabilizační, ve které se přidávají další jídla, a ve třetí fázi se všechno zafixuje a přidávají se postupně další a další jídla a pak se postupně vrátíte k normálnímu jídlu.

zeleninka

Všechno je to vědecky ověřené. Tělo spaluje tuky nejlépe, pokud nastane ketóza, což je stav, kdy tělo nedostává dostatek sacharidů ani lipidů ze stravy, proto sáhne do svých hlubokých zásob a využije pro to ty tuky, které tělo má, aby prostě organismus fungoval. Naše jídla mají všechny vitamíny a správný poměr všech živin, které jsou potřeba, aby nastala ketóza.