Propagujte se efektivně

Jestliže vlastníte jakoukoliv firmu, nebo produkujete nějaké výrobky, jistě jste již zjistili, že je zapotřebí se správně prezentovat, neboť správná image firmy může vydělat mnoho peněz. Určitě tak neprohloupíte, pokud si necháte natisknout vizitky. Ty pak můžete rozdávat zákazníkům přímo ve firmě, nebo je třeba posílat poštou spolu s výrobky.vizitka a káva
Jestliže nemáte žádný grafický návrh, můžete si jej udělat sami, nebo nechat vytvořit od profesionála. Pustíte-li se do tvorby svépomocí, musíte umět zacházet s mnohými grafickými programy. Profesionálové všechny tyto znalosti již mají, nicméně si za tyto služby připlatíte. Nezamlouvá-li se vám ani tato varianta, můžete si nechat vizitky navrhnout přímo v tiskařské firmě. Firma Printuj umožňuje tisk vizitek – online, tisk vizitek online, ale i službu grafického návrhu.
Všechny vizitky si můžete nechat vyrobit z několika různých druhů papíru. Navzájem se od sebe liší především kvalitou, gramáží, leskem či matem a cenou. To jakou variantu zvolíte, zaleží především na tom, kolik finančních prostředků jste ochotni do výroby investovat.
Na výslednou cenu má vliv i několik dalších faktorů. Prvním z nich je počet potištěných stran. Chcete-li oboustranně potištěnou vizitku, připlatíte si. Počítat s většími finančními náklady musíte i za předpokladu, že si zvolíte laminaci, či zaoblené rohy.vizitky na stole
V zásadě platí, že čím více si objednáte kusů, tím je tisk levnější. Paradoxně tak platí, že objednáte-li si 250 kusů, můžete zaplatit méně, než pokud byste si objednali jen 200 kusů. Vždy si tedy výslednou cenu raději sami přepočítejte, ať zbytečně neproděláte.
Hotové a vytištěné kusy jsou obvykle dodávány do týdne. Časový interval mezi objednáním a doručením by ovšem nikdy neměl být delší než dva týdny. Pokud by tomu tak nebylo, raději si najděte spolehlivější společnost.