Povolit či nepovolit marihuanu?

Potřebujete si ulevit, vyčistit si hlavu, uniknout od starostí všedních dní? Máte pocit, že svět kolem vás je již naprosto nesnesitelný, nikdo vás nechápe a vám se zrovna příliš nedaří? Chcete dobře zapadnout do party přátel a sdílet s nimi jedinečné zážitky? Pak možná právě pátráte po semenech konopí, která budou kvalitní a feminizovaná, pocházející ze spolehlivé farmy, takže vám z nich následně vyrostou krásné, silné samičí rostliny jako stvořené pro bohatou sklizeň marihuany
.
pěstování konopí
Tu můžete následně solidně zpeněžit, ale také si s ní můžete pořádně užít. Stejně tak jako mnozí další, kteří marihuanu kouří a vůbec se za to nestydí, ba naopak. Takže to vlastně na první pohled vypadá, že marihuana je ten pravý zážitek, který by měl v životě vyzkoušet každý. Vždyť kdyby tomu tak nebylo, tak by kolem ní neprobíhaly všechny ty nekonečné tanečky a poslanci by už ji dávno zakázali, anebo ne?

Pokud jde o pěstování konopí pro rekreační účely, je naše země rozpolcená na dvě poloviny:
Tábor příznivců mluví o tom, že se jedná o zcela „bezpečnou“ drogu, která lidem pouze umožňuje čas od času uniknout od starostí všedních dní, a mimo jiné má i příznivé účinky na lidský organismus při léčbě mnoha nemocí či jejich symptomů.
konopí list
Tábor odpůrců hovoří o tom, že je to droga jako každá jiná, která způsobuje závislost a ničí lidský organismus celou řadou degenerativních změn, přičemž k nejhorším patří změny v mozku a útlum duševní činnosti. Ale marihuana toho samozřejmě umí ještě daleko více.
Oba tábory mají pravdu, a tak není divu, že se zatím nenašel arbitr, který by definitivně rozhodl o naprostém zákazu či naopak o uvolnění poměrů. Oba dva závěry mají své mouchy, zákonodárci se nedokážou shodnout a tak jsme uvízli na mrtvém bodě, ze kterého má spousta mladých lidí pocit, že musí účinky marihuany vyzkoušet na vlastní kůži, aby si mohli udělat svůj vlastní poučený názor.