Povolit či nepovolit marihuanu?

Potřebujete si ulevit, vyčistit si hlavu, uniknout od starostí všedních dní? Máte pocit, že svět kolem vás je již naprosto nesnesitelný, nikdo vás nechápe a vám se zrovna příliš nedaří? Chcete dobře zapadnout do party přátel a sdílet s nimi jedinečné zážitky? Pak možná právě pátráte po semenech konopí, která budou kvalitní a feminizovaná, pocházející ze spolehlivé farmy, takže vám z nich následně vyrostou krásné, silné samičí rostliny jako stvořené pro bohatou sklizeň marihuany
.
pěstování konopí
Tu můžete následně solidně zpeněžit, ale také si s ní můžete pořádně užít. Stejně tak jako mnozí další, kteří marihuanu kouří a vůbec se za to nestydí, ba naopak. Takže to vlastně na první pohled vypadá, že marihuana je ten pravý zážitek, který by měl v životě vyzkoušet každý. Vždyť kdyby tomu tak nebylo, tak by kolem ní neprobíhaly všechny ty nekonečné tanečky a poslanci by už ji dávno zakázali, anebo ne?

Pokud jde o pěstování konopí pro rekreační účely, je naše země rozpolcená na dvě poloviny:
Tábor příznivců mluví o tom, že se jedná o zcela „bezpečnou“ drogu, která lidem pouze umožňuje čas od času uniknout od starostí všedních dní, a mimo jiné má i příznivé účinky na lidský organismus při léčbě mnoha nemocí či jejich symptomů.
konopí list
Tábor odpůrců hovoří o tom, že je to droga jako každá jiná, která způsobuje závislost a ničí lidský organismus celou řadou degenerativních změn, přičemž k nejhorším patří změny v mozku a útlum duševní činnosti. Ale marihuana toho samozřejmě umí ještě daleko více.
Oba tábory mají pravdu, a tak není divu, že se zatím nenašel arbitr, který by definitivně rozhodl o naprostém zákazu či naopak o uvolnění poměrů. Oba dva závěry mají své mouchy, zákonodárci se nedokážou shodnout a tak jsme uvízli na mrtvém bodě, ze kterého má spousta mladých lidí pocit, že musí účinky marihuany vyzkoušet na vlastní kůži, aby si mohli udělat svůj vlastní poučený názor.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup