Originální dárek

Někdy je velmi těžké vybrat vhodný dárek, který by potěšil. U žen to ale nemusí být tak složité, jako u mužů, ačkoliv i zde se mnohé již změnilo. Dá se v podstatě říci, že originálním dárkem pro veškerou generaci by mohl být šperk, který by vyjadřoval jejich osobnost nebo byl velmi blízký jejich koníčkům. Jenomže potom se takové skvosty těžko dají zakoupit v klasických obchodech, ačkoliv i zde není zrovna malá nabídka. Takový šperk je potom jedinečný nejen svým provedením, ale i také originalitou a ve většině případů se nenajde podobný. O takových skvostech, by mohly vyprávět ruce, které se této tvorbě věnují a dávají do ní kus samotné své duše. Patří mezi ně i například autorské šperky Katia Kolinger, které pochází původem z české dílny.originálně zpracovaný přívěšek z kamene

Inspirace kolem nás

Příroda je inspirací, kde se dá získat mnoho motivů pro tvorbu. Postačí se jen tak na chvíli podívat na svět kolem nás a vybrat pouze nejvhodnější materiál, který vyjádří podstatu celého šperku. Je to prakticky tvorba s příběhem, která ovlivní v mnohém celkový výsledek. Takovou jedinečnou práci, která je tvořena s láskou, citem a kombinací materiálů, nikdo za výkladní skříní ve zlatnictví nenajde.
Je mnoho důvodů, proč pořídit tento originální šperk:
· Je to autorské dílo podle vlastního uměleckého návrhu, vyrobené s láskou, citem, duší a inspirací v přírodě nejen u nás, ale i v zahraničí.

originální šperk s hodinkami
· Každý šperk je originální a nevyrábí se v sériových výrobách. To je možnost pro každou dámu, jelikož si pořídí něco, co jiná žena skutečně nebude mít ve své šperkovnici. Nikdy se totiž nedají vytvořit dva úplně stejné.
· Originální nápady spočívají i v dokonalosti detailů, kdy například šperk kolibříka má křidýlka vyrobené z recyklovaného barevného plastu, což se skutečně hned tak nevidí.
Vybírat se dá prakticky z řetízků, náhrdelníků, prstenů, náramků nebo různých http://nevypustdusi.cz/o-nas/ dalších drobností, které budou dokonalým doplňkem ke garderobě.