Nákup Viagry přes Internet se vám nemusí vyplatit

Inzerátů typu prodám Viagru je na Internetu celá řada, ale mějte se před nimi na pozoru. Mohou totiž vycházet z jednoduchého psychologického triku, že Viagra není běžně dostupná v lékárnách bez lékařského předpisu. Je to totiž přípravek, k jehož užívání se musí vyjádřit ošetřující lékař na základě aktuálního zdravotního stavu.

tablety Viagry

Psychologii internetového prodeje umocňuje fakt, že například ve Velké Británii nebo v Polsku seženete Viagru v lékárně bez receptu a na tom mohou vystavět svůj byznys někteří překupníci. Mnohem horší je ovšem to, že nakupujete-li tento preparát přes Internet z neprověřeného zdroje, můžete obdržet nikoli originál, ale padělek s pochybnými účinky a mnohdy také s nepříjemnými zdravotními důsledky. Polykat pak tablety, o jejichž původu vám není nic známo, je obrovským hazardem, který se vám nemusí vyplatit.

Důvěřujte raději přírodě a pátrejte po příčinách problémů

Muži, kteří mají potíže s erekcí, by měli raději, nežli shánět na černém trhu syntetické přípravky, zapátrat po příčinách problému. V řadě případů je totiž na vině stres a nadbytek stresových hormonů v krvi, což je dáno např. nevhodným životním stylem – kouřením, pitím alkoholu, nedostatkem pohybu nebo naopak extrémními sporty. Svůj podíl viny má také káva, kolové nápoje a dokonce i čaj, což jsou látky, které díky kofeinu zvyšují v krvi adrenalin.

modrá pilulka

Adrenalin a kortizol, pokud je jich v těle příliš, pak brzdí tvorbu testosteronu, a ten potřebujete k erekci doslova, „jako sůl“. Naštěstí existuje cesta, jak situaci řešit. Zařaďte do stravy více celozrnných obilovin, luštěnin, čerstvé zeleniny a ovoce, kvalitní rostlinné za studena lisované oleje a ořechy a také přírodní byliny, které nastolují hormonální rovnováhu a pomáhají proti stresu. Jsou to např. Maca peruánská, Ashwagandha, Kotvičník zemní, Rozchodnice růžová, Korejský ženšen nebo Eleuterokok.