Náhradní zdroj do aku nářadí

Ale to je nepříjemné, neboli slova typu: „ No, to si děláš srandu, zrovna teď?“ Či ještě další rázné výrazy. Pokud nám dojde zdroj napájení při práci, je to často velký problém. Zrovna máte rozdělanou práci a vůbec se Vám to nehodí, jenomže vrtačka pomalu ale jistě dosluhuje a najednou už se nechce točit ani zapnout. Došlo napájení neboli šťáva je úplně vycucnutá. Takže co teď? No samozřejmě potřebujeme hned nový zdroj, abychom mohli pokračovat v práci.
Pro domácí kutily, kteří občas potřebují v domácnosti něco spravit, či do domácích dílen nebo menších výroben, ale také do velkých firem, do provozoven, pro zaměstnance průmyslu, stavařství, zednictví, pro nejrůznější opravy, do dílen automechaniků, či pro stolaře, všude se používají nejrůznější stoje a zařízení v podobě drobného či většího nářadí. Mnoho z nich má napájecí zdroj zvolenou ve formě baterie.nářadí pohromadě v jedné krabici

Spotřební zboží

Jakmile nějaké nářadí používáte často, je jen otázkou času, kdy doslouží jeho životnost neboli životnost baterie. Samotné nářadí může být velice kvalitní a jeho životnost tak může dosahovat i několik dlouhých let a desítek let. Jenomže problém bývá právě v napájení. Pokud není do elektřiny, pak musíme sehnat jiný zdroj. Baterie se vybíjí a postupem času ztrácí své schopnosti. Vybíjí se rychleji a už ji nelze nabít na sto procent.

  • Běžná životnost je pouhých 4 – 7 let. Při častém používání nebo každodenní manipulaci je jasné, že podobné zařízení nebude mít životnost navěky a časem budete muset řešit náhradní typ. Je dobré ho mít raději rovnou v záloze, abychom ho mohli kdykoliv vyměnit a použít.

ruka tmavá zašpiněná od šmíru drží šroubovák
A jak je to se značkami?
Baterie do vrtačky u nás najdete do více i méně známých značek. Dostupné jsou v různých kategoriích nebo podle abecedy neboli podle typu výrobce. Existuje mnoho různých výrobců podobného zařízení jako je aku nářadí. Široká škála výrobců musí být pokryta, takže i sortiment náhradních baterií se tomu musí přizpůsobit, proto i v tomto případě najdete širokou a velice pestrou škálu různých druhů do známých i méně známých značek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup