Mobilheim – dům, který vám bude ihned říkat pane

Chcete stavět? Dobře si rozmyslete, jaký dům si pořídíte! Anebo ještě lépe, za jakou si ho koupíte cenu. Jen málokdo se dnes obejde bez hypotéky, a takový úvěr dokáže člověka v životě velice negativně ovlivnit. Třeba už jen tím, že nad sebou budete po několik desetiletí neustále cítit hrozbu toho, že o svůj majetek přijdete. Nikdo totiž nikdy neví, co se může v budoucnu stát, a zda budete schopni splácet.

podaná ruka, černé sako

Na druhou stranu, celá řada lidí dnes řeší naprosto opačný problém – chtěli by bydlet, ale přitom se neobejdou bez hypotéky. A na hypotéku nedosáhnou, protože mají nízkou bonitu, tedy nízké příjmy, vysoké výdaje, anebo jim chybí potřebné ručení. Zkrátka, zajistit si v dnešní době vlastní střechu nad hlavou není ani trochu snadný úkol.

Nicméně i tento tvrdý oříšek můžete rozlousknout snáze, než vás kdy napadlo. Především vás možná nikdy dříve nenapadlo to, že k tomu, abyste mohli bydlet, vlastně nepotřebujete ani moc peněz. Ke komfortnímu bydlení vám bude stačit zhruba jeden milión korun. Záleží na tom, jak moc budete nároční.

Samozřejmě si nemůžete představovat, že byste za takové peníze získali vilu, nicméně pokud rádi bydlíte v bytě a jeho velikost vám k životu bohatě stačí, pak budete jistě plně spokojeni také s celoročním mobilním domem, který mu svými dispozicemi i velikostí odpovídá. Vlastně to bude stejné, jako kdybyste svůj byt přenesli na zelenou louku – zkrátka na vlastní pozemek, byť by měl pouhých pár metrů čtverečních anebo jste ho měli jen pronajatý.
nápis vítej ve svém domově

Takové bydlení za nízkou cenu je jistě lepší, než drahá hypotéka, a také lepší, než nevýhodný pronájem. Zatímco u hypotéky budete svými penězi krmit banku, tak v případě pronájmu je budete dávat nájemci, ale nikdy z nich nic mít nebudete. Naopak když si pořídíte mobilheim, získáte za skvělou cenu vlastní majetek, který ještě ke všemu bude ihned váš, anebo ho velmi rychle splatíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup