Malířské, natěračské a lakýrnické služby

Hned při vstupu do nově otevřené provozovny vás překvapí její barevné řešení. Vzorníky barev a vzorů, které je možné použít při výmalbě vašeho bytu, jsou první inspirací. Parta zkušených malířů si dala na výzdobě své nové provozovny, která zároveň slouží jako vzorková prodejna, opravdu záležet.

Zákazníkům tak vysílají první signál, že je jejich práce baví. A že se stejným zápalem vyřeší i jejich požadavky. Velký panel před provozovnou seznamuje s nabídkou nabízených služeb. Prodej barev, malířského a lakýrnického náčiní je tu pro ty, kteří si chtějí vymalovat svůj byt sami.

Odborný pracovník jim pomůže s tónováním barev do požadovaného odstínu. Těch má v nabídce okolo dvou tisíc, čímž uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

 

Půjčovna potřebného nářadí

V nové provozovně lze rovněž využít nabídky příslušenství k zapůjčení:
• průmyslový vysavač • tlakový kompresor • vysokotlaký čistič WAP • stříkací lakýrnické pistole • prodlužovací kabely • veškeré příslušenství

Tuto službu přivítají všichni kutilové v širém okolí, kteří tato zařízení nepotřebují často. A je pro ně zbytečné si ho kupovat. Provozní doba je v nově otevřené provozovně upravena tak, aby vyhovovala i mimoměstským zákazníkům. Sobotní dopolední provoz to umožňuje. Termíny zakázek jsou v rámci možností co nejkratší. Pokud se rozhodujete nechat si vymalovat celý byt či dům, objednejte se co nejdříve. Aby vámi naplánovaný termín prací mohl být dodržen.

Třešničkou na dortu nabízených malířských služeb je i úklid dokončených vymalovaných prostor. Což jistě přivítají všechny zaměstnané ženy. Po odchodu do práce majitelů bytu  nastoupí malíři ke své práci. Po dokončení je vystřídá úklidová služba a než se vrátíte z práce, bude váš byt v původním stavu, s čistě vymalovanými stěnami. Co více si lze přát?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup