Kdy nosit jaké náušnice stříbrné

Není snad ženy, která by neměla ráda šperky. A výjimkou nejsou ani náušnice, byť ty vyžadují na rozdíl například od prstýnků či řetízků jistou oběť. Abychom je totiž mohli nosit, je nutné nejprve nechat si udělat do ušního lalůčku otvor, kterým je prostrčíme.stříbrné náušnice s kamínkem

Většině dívek nechávají tuto proceduru dělat jejich matky již ve velmi útlém věku. To je poněkud kruté, neboť malá holčička si nemůže říci, zda bude v budoucnu tento typ šperků nosit. Může se velmi dobře stát, že vyroste a rozhodne se, že je nechce. Avšak škoda již je napáchána, a ačkoliv udělané otvory časem částečně zarostou, nikdy úplně nezmizí. Bude je mít do konce života, neboť její rodina za ni kdysi dávno rozhodla, že je zkrátka bude nosit, ať se jí to líbí, nebo ne.

Jako všechny ostatní šperky, i tento typ je vyráběn z mnoha nejrůznějších materiálů, z nichž některé jsou populární více, jiné méně. Nejoblíbenějšími hned po zlatých jsou náušnice stříbrné. Mnoho žen má několik různých druhů a vybírá si je podle toho, jakou má náladu či o jakou příležitost se jedná. Ne všechny jsou totiž vhodné všude.dvě řady stříbrných náušnic

Například výrazný, kruhový typ je vhodnější spíš pro mladší ženy, které jsou do nevázané společnosti, kde se budou bavit. Například se může jednat o diskotéku, nebo nějakou party. Jejich cílem je především upoutat pozornost a udělat dojem.

Naproti tomu do práce se rozhodně nehodí, zvláště pokud jste zaměstnáni například někde v kanceláři. Zde je mnohem vhodnější decentnější typ, který doladí celkový vzhled, ale není jeho dominantou. Jeho cílem není upoutat, ale dodat dané osobě profesionální vzhled.

Ovšem není to jediná věc, kde se velký, kruhový typ nehodí. Tím je u školou povinných dívek tělocvik. Je pro ně totiž velmi snadné se během něj o něco zachytit a přinejhorším si i natrhnout ušní lalůček. A věřte, že to rozhodně není pěkné zranění.

Je tedy vidět, že musíme dobře přemýšlet, jaké si vezmeme. Věřím však, že každá rozumná žena si dokáže dobře vybrat. Koneckonců, máme cit pro módu, ne?