Jak mít vždy dost peněz?

Peníze jsou nám potřeba. Ale ne vždy je máme, a to ať už se nám to líbí nebo nelíbí. A je nasnadě, že snad až na vzácné výjimky nelíbí. A když nám tyto scházejí natolik, že nemůžeme zaplatit vše, co zaplatit máme, nejednou se uchylujeme k tomu nejjednoduššímu způsobu, jak je získat. Tedy k půjčce.
turecký milion
Ovšem půjčit si je není až příliš často vůbec snadné. Protože ti, kdo je mají a půjčují, žádají záruky, že o své prostředky nepřijdou tím, že je svěří někomu, kdo je rozhází a nebude mít z čeho splácet. A pokud se tito rozhodnou, že budou žádat dostatečně vysoké žadatelovy příjmy nebo dobře vypadající daňové přiznání a registry dlužníků bez poskvrnky, což je typické především pro banky, má nejeden z žadatelů jednoduše smůlu. Protože je typické především právě pro ty nejchudší, že nemohou zmíněné přednosti nabídnout. Ba že jsou spíše samý problém.
A co počít, když někdo není schopen v tomto ohledu vyhovět?
Pak si musí najít typ půjčky, u které je význam těchto parametrů zredukován na minimum, kde dejme tomu příjmy či nějaký banální záznam v registrech nemusí být problémem.
Že něco takového snad ani neexistuje? Vězte, že existuje. Třeba taková nebankovní hypotéka https://www.hypoteka-bez-registru.net/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu/.
Franklin na stovce
Tady sice musí žadatel pro změnu dát coby záruku za řádné splácení do zástavy vlastní nemovitost nebo nemovitost třetí osoby, ovšem za to se mu dostává přednosti v tom, že je žádost vyřizována rychle a bezproblémově a nic se nekomplikuje ani žadatelovými možnými obtížemi, ani byrokratickými průtahy.
Vše se tu vyřizuje rychle a pohodlně, z valné části prostřednictvím internetu, a člověk si tak může i ve velice krátkém čase přijít i na hodně velké peníze, až na pětadevadesát procent tržní ceny oné nemovitosti. Jež se posléze mohou splácet třeba až třicet let a jež mohou být použity na cokoliv. A kde nejednomu z nás nabídnou něco lepšího?