Horské elektrokolo pro vaše pohodlné vyjížďky

Chcete opravdu extra kvalitní horské elektrokolo? Pak důvěřujte značce Ecobike, která má v nabídce spoustu těchto bicyklů. Mají propracovaný design, dokonale vyvinutou a prověřenou technologii a také skvělé jízdní vlastnosti. Vyberou si i ti náročnější, protože v nabídce najdete modely, které jsou opravdu hodně propracované, vytuněné a mají spoustu užitečných funkcí.

horské elektrokolo

I ti náročnější si u nás přijdou na své a budou tak uspokojeny jejich náročné požadavky na funkce a výkon. Pokud chcete něco opravdu speciálního, pak si vyberte extra vytuněný model Speed MTB 27,5 750 W ruční plyn. Tento typ vás nadchne nejen svým super moderním designem, ale také třeba kvalitními hydraulickými brzdami, výkonným motorem a baterií s dlouhým dojezdem a také velkým LCD displejem pro ovládání funkcí se stavem baterie a s šesti úrovněmi řízení.

Skvělá vychytávka – plynová rukojeť:
Díky této vychytávce budete moci jet rychlost až 48 km / hod., a to bez toho, aniž byste museli šlápnout do pedálů.
Tento typ elektrokola bude předčit všechna vaše očekávání a pohodlně vás odveze kamkoliv jen budete potřebovat, a hlavně bez námahy.
V nabídce najdete ale i kategorii bicyklu pro méně náročné uživatele. Ale i pak budete mít zaručenou pohodlnou jízdu bez nutnosti šlapání.

kolo elektro

Vyberte si z široké nabídky horských elektrokol to pravé pro vás a vyrazte klidně na výlet třeba s přáteli, kteří jsou fyzicky zdatnější a vy ani tak nezůstanete pozadu, nebudete se muset namáhat. I přesto si můžete užít krásné výlety na bicyklu, dojet si pro drobný nákup nebo zařídit další potřebné věci.

Vyberte si některý z našich nabízených modelů Ecobike s moderním designem a užitečnými funkcemi. Tato moderní vychytávka vám zpříjemní život, ušetří čas a energii. Proto by nějaké to elektrokolo nemělo ve vašem vozovém parku určitě chybět.