Do banky už chodit nemusíte

Byli jste si někdy půjčit peníze v bance? Jestliže ano, tak určitě sami moc dobře víte, o jak nepříjemný, zdlouhavý, a mnohdy i soukromí narušující proces jde. Nejenom, že budete muset poskytnout informace o svém rodinném stavu, také budete muset doložit veškeré své příjmy, a to jak z vašeho zaměstnání, tak i z vedlejších činností. Netřeba ani zmiňovat to, že nahlížení do registru je samozřejmé. Nelíbí se vám tento přístup?

štosy bankovek a absolventská čepice

Jde to i jinak

Ještě donedávna jste neměli jinou možnost, ne si půjčit od rodiny či známých nebo jít pro pomoc do banky. Tyto doby jsou však naštěstí už dávno pryč. Dnes je situace jiná, můžete využít služeb nebankovních společností. Ty jsou velmi populární z toho důvodu, že na své klienty nekladou prakticky žádné požadavky. Nemusíte dokládat příjmy, není důvod se bát nahlížení do registru. Peníze navíc získáte prakticky okamžitě. Americká hypotéka http://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/americka_hypoteka/ se zkrátka stala produktem, který vám může pomoci v nepříznivé finanční situaci. Peníze navíc získáte bez jakéhokoliv vysvětlování, na co finance vlastně potřebujete.

Ručte nemovitostí, je to bezpečné

Budete však musit jednu podmínku, a to ručit nemovitostí. Ručení vlastním domem, bytem, pozemkem, komerčním objektem, chatou, chalupou nebo třeba družstevním bytem nepředstavuje vůbec žádné riziko tehdy, pokud jsou již od začátku vaše úmysly etické, zkrátka pokud máte v plánu své závazky plnit bez zaváhání. V takovém případě se ručení nemovitostí rozhodně obávat nemusíte, ba naopak.

domeček z bankovek

Vyplňte online formulář se základními informacemi

Zajistěte dostatek kvalitních fotografií vaší nemovitosti

Prodiskutujte s profesionálem své dosavadní možnosti ohledně úvěru

Podepište smlouvu a těšte se na své peníze, které na váš účet přistanou po schválení mnohdy již do 24 hodin