Britix24 – udržování zákazníků moderním CRM systémem

Chcete, aby vaše firma prosperovala, vaše produkty nebo služby přilákali co nejvíce zákazníků a chcete vše zvládat snadno, rychle a efektivně? K plnění vašich cílů je potřebný i kvalitní softwarový systém a jedním z těch nejefektivnějších a nejmodernějších je CRM systém Britix24.

Takový CRM systém plní spoustu důležitých funkcí a Britix24 má ještě výhody navíc, díky kterým je s ním spokojených až 5 milionů zákazníků po celém světě. To už je dost velké číslo k tomu, abyste si jej pořídili i vy, co myslíte?

CRM jako systém takový je k dispozici především pro řízení vztahů se zákazníky.Umožňuje získat, zpracovat, třídit, ukládat a vyhodnocovat veškeré informace a jedničkou na trhu mezi CRM systémy je právě Britix24.

zákazník

Praktické online řešení řízení firem všech velikostí, které vzniklo již v roce 1998 v USA a poskytuje, kromě jiného, vysoce bezpečné řešení na míru každé firmě. Zefektivňuje spolupráci, komunikaci a řízení veškerých firemních procesů. Vy si licenci pro Britix24 můžete pořídit přímo od výrobce, ale výhodnější je zakoupení od partnera , který vám za stejnou cenu poskytne spoustu dalších výhod.

Britix24 je možné využívat v cloudu nebo formou instalace na firemní server.Můžete se na něj připojit kdykoliv a kdekoliv a stačí k tomu pouze internet. Kromě toho můžete využívat i jeho mobilní a desktopovou aplikaci, která je kompatibilní pro Android, IOS i Windows.

Cena je pro malé firmy, které požadují připojení maximálně 12 uživatelů, je zdarma. Pro větší firmy je cenová dostupnost do 200 EUR, co je pořád méně, než firmy platí za paušální služby třeba mobilním operátorům a podobně.

Co všechno vám Britix24 přinese?


Především vyniká spolehlivostí a bezpečností.Kromě jiného poskytuje i platformu, která umožňuje sledování a pořádání interakcí s potencionálními zákazníky a obchodními partnery.

Poskytuje databázi kontaktů a zákazníků, zpracování cenových nabídek, objednávek a faktur, bezplatný email, sms marketing i virtuální call centrum, zdarma vytváření šablon i úložiště pro dokumenty, složky, zákazníky, kontakty, kalkulace, produkty, faktury a mnoho dalšího.

webové stránky

Jedinečnou funkcí, kterou v jiných CRM systémech nenajdete, je nástroj pro tvorbu webových stránek.

Jednoduše vám usnadní veškerou činnost a zefektivní vaši práci i zpracování veškerých údajů a materiálů včetně řízení projektů.
K pořízení aplikace vám stačí se bezplatně zaregistrovat z pohodlí domova