Led panel vytváří příjemnou atmosféru

Světlo samo o sobě dodává člověku jistotu nejen při práci, ale i v životě. Z prostorů, které tak obýváme, dělá útulné prostředí. Kdo se nějakým způsobem staví odmítavě k LED světelnému zdroji, dělá prozatím chybu. A kdo ho již vyzkoušel, tak rozhodně je na míru spokojený. Hlavně pokud zjistí, jakým způsobem svítí a jak jeho pracovní plochu dokáže zaplavit jasným koncentrovaným světlem. Dokonce i zaměstnavatelé přešli na jiný způsob světel a svícení, díky jejich úspornosti a také efektivnosti práce. Zaměstnanci jsou méně unavení a tak odvádí kvalitní a rychlé výsledky. Dříve byly na pracovištích zavěšeny zářivky, které čas od času rozčilovaly svým blikajícím světlem. Dnes jsou často nahrazovány jinými druhy zářivek nebo LED panely, které lze vidět i v obchodních centrech a nejen tam. Poslední dobou se stávají velmi oblíbeným svítidlem v našich domácnostech.
stropní světlo krajka

Jsou součástí domovů

Jedná se prakticky o ploché svítidlo, které tudíž nezabírá skoro žádné místo a dá se umístit kamkoliv. Na strop, stěnu, do podhledu nebo zavěsit a mírně spustit. Existuje velké množství různých velikostí, tvarů, ale i zároveň výkonných variant. Je zkrátka skutečně z čeho vybírat. Mezi jednu z nich zaručeně patří kvalita a úspora. Tato svítidla jsou vhodná pro zdroje energetické třídy A, A+, A++, což ji staví na špičkovou hranici. Cenová relace je různá, podle velikosti a také jeho dovednosti. Samozřejmě pokud zvolíme s měnící se barevností, díky přiloženému ovladači nebo ovládání přes bluetooth, tak musíme počítat s jinou cenou, než u klasického svítidla.
stropní svítidlo

Proč si takové svítidlo pořídit?

1. Hladký strop nebo stěna – málo místa, nízké stropy. To jsou důvody si pořídit světlo, které se dá instalovat do volného prostoru, nezabere žádné místo, nikde nevykukuje a nepřekáží.

2. Životnost – je samozřejmě daleko vyšší, než u klasické zářivky.
konferenční místnost

3. Umístění – již v umístění je široká působnost, může se schovat a splynout, trochu vyčnívat, což díky panelovému provedení není problém, ale také se dá spustit přímo nad plochu příklad kuchyňského stolu nebo ostrůvku na vaření. Také je to světlo vhodné do podkroví, kde skutečně moc místa není.

4. Ovládání – klasicky přes vypínač, ale moderní technologie umožní i přes bluetooth nebo ovladač pro stmívání nebo změnu barvy.

5. Úspora – je bezpochyby znát při prvním vyfakturování spotřeby elektřiny.