Pohodlná jízda s bicyklem v nosiči kol na tažném zařízení

Máte rádi jízdu na kole? Pak jistě neradi svého dvoukolého miláčka necháváte doma, když někam cestujete. Jenže cestování s bicyklem nemusí být tak snadné. Můžete sice cestovat na něm, ale pouze na omezené vzdálenosti. Můžete ho převézt vlakem, nicméně síť stanic není tak hustá, jak by člověk vždycky potřeboval. A samozřejmě můžete bicykl převézt také automobilem.
Převoz bicyklu automobilem má svá úskalí – pokud zrovna nevlastníte dodávku, tak nacpat kolo dovnitř auta není jednoduchá věc. Navíc uvnitř zabírá mnoho místa, manipulace s ním je náročná, a takový náklad vás omezuje v množství potřebných zavazadel na větší vzdálenosti.jízdní kolo ve tmě
Chcete-li cestovat i na dlouhé vzdálenosti a přitom vzít svůj bicykl s sebou, tak vám nezbývá, než si pořídit nosič kol. Ten na automobil snadno připevníte a cestování s jedním i více bicykly vám už nebude dělat ani ten nejmenší problém!
Otázkou zůstává jen to, jaký konkrétní typ nosiče na kola na auto zvolíte. Máte na výběr dvě možnosti, které se liší podle umístění bicyklu na automobil – kolo můžete upevnit buď na střechu anebo za zadní kufr automobilu, konkrétně na tažné zařízení.
Obě dvě možnosti mají svá pro i proti. Nicméně nosič kol na tažné zařízení http://www.amsa.cz/Nosice-jizdnich-kol je přece jen o něco výhodnější volbou.
Díky umístění bicyklů v zadní části vozidla v přiměřené výšce nad zemí je máte stále po ruce. Můžete zastavovat několikrát za den a kola budete mít vždy pohodlně k dispozici. Nebudete je sundávat ani upevňovat do velké výšky, a tak bude manipulace s bicykly nenáročná i pro starší anebo slabší osoby, které trpí nějakými zdravotními problémy.dva večerní cyklisti
Za druhé je takové umístění bezpečné – nestane se vám, že byste se museli strachovat o to, zda nepřehlédnete sníženou výšku podjezdu, kde s bicyklem na střeše neprojedete.
Vaše jízda s bicykly upevněnými na nosiči kol na tažném zařízení bude bez omezení, a bez zbytečných starostí.