Akce pro děti Praha a okolí

Už máte dost toho, že vaše holčička a chlapeček jsou pořád na nějakém mobilu, tabletu, jiných elektronických zařízení a tak dále? Chcete, aby se hýbaly, hrály si a užívaly si života pěkně s ostatními kamarády a také s hračkami? Tak by to mělo být, protože bez takové aktivity by bylo dětství k ničemu, je potřeba sem tam vybočit ze stereotypů a vybrat si nové zážitky, které rozhodně podpoří fantazii a paměť vašich dětí, protože na tohle nezapomenou. Vše je uzpůsobeno pečlivě všem dětem.

duha

Park je rozdělený podle věkových kategorií, aby to bylo pro všechny malé ratolesti přijatelné a by si všechny užily zábavu. Naši animátoři vás provedou celý programem, budou dávat pozor na děti a vše bude krásně zorganizované a vy nebudete muset nic, jako rodiče. Vstupné je za pouhou cenu sto devadesát pět korun za osobu, takže to je krásné číslo, za tak skvělé zážitky, nemyslíte? Přes zimu je náš duhový park uzavřen, je to venku a musíte počkat na léto nebo na jaro, až bude tepleji. Naše akce pro děti Praha a okolí se všem zavděčí.

Jsme tu

My jsme online a dokážeme vám odpovědět na vaše konkrétní dotazy, které nebyly zodpovězeny na našich webových stránkách. My všechno, co půjde, uděláme pro spokojenost ratolestí, které budou odcházet s velkým a upřímným úsměvem na tváři, budou hlavně unavení a budou mít krásné zážitky, takže tohle určitě bude k něčemu. Tohle jsou správně investované peníze. Investujte jenom do zážitků a určitě se vám to vrátí v dobrém a vaše ratolesti to tak ocení. Odpočiňte si od velkoměsta, jako je Praha a zavítejte k nám si odpočnout, kde se problémy rozplynou. Tohle dostane malé ratolesti opravdu na vysokou úroveň. Začnou si užívat chvilky, kdy se baví bez nějaké zbytečné a rozsáhlé elektroniky.

rodina

Výhody

  • Nízké ceny
  • Zábava
  • Zážitky na celý život
  • Luxusní zábavný den, který je originálně strávený

Dárek na narozeniny? Neváhejte a kupte si celodenní vstupenky. Domluvte se s přáteli a běžte do toho.