S plastovou obálkou zboží zabalíte jedna dvě


Jestliže stojíte před otázkou, který obal nejlépe zvolit pro vaše zboží, aby se dostalo k zákazníkům v tom nejlepším stavu a bez úhony, pak byste se měli zamyslet i nad plastovou obálkou. Nabízí vám mnoho výhod, dobrou ochranu obsahu zásilky, a ještě ke všemu i ekonomickou výhodnost.
Plastové obálky jsou vyrobeny z polypropylenu, což je lehký a voděodolný plast. A právě ten je zárukou vysoké spokojenosti vás i vašich zákazníků s přepravou zásilky. Vaši zákazníci budou rádi, že zboží dorazilo na místo bez úhony, a vy oceníte, že máte spokojené zákazníky, kteří se k vám pravidelně vracejí.kreslení letících obálek
Tyto obálky se nejvíce hodí pro balení tiskovin a textilu, nicméně můžete je využít i pro jiné druhy zboží. Právě proto je skvělé, že si můžete vybírat jak z jejich rozměrů, tak můžete volit i tloušťku stěn, takže bez potíží snesou i větší a těžší zásilky.
Navíc, v tomto případě můžete ovlivnit i cenu, jakou za tento typ obalu zaplatíte. Čím více kusů si objednáte, tím bude cena výhodnější. A to se vám vyplatí zejména v případě, kdy víte, že takových obalů budete potřebovat velké množství. Díky tomu, že tyto obálky jsou lehké, tenké a zaberou jen minimum místa, je bez potíží uskladníte i na velice malém prostoru.emailový marketing
V případě tohoto obalu můžete ušetřit i při přepravě. Lehká obálka na váze zásilce nic nepřidá, a díky její pružnosti dokáže dobře kopírovat obsah balíčku a vy tak můžete posílat zásilky bez zbytečného vzduchu. Přepravce vám tak nabídne lepší cenu, než v případě využití kartonové krabice.
Všechny ty, kdo denně posílají desítky balíčků, bude jistě zajímat i náročnost manipulace a balení. A to je další velká výhoda mailingových obálek – stačí je rozevřít, vložit obsah balíčku a přelepit samolepicí lištu. V tom okamžiku máte zabaleno! Jak je tedy vidět, je to velmi snadné a rychlé!